Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel győzzem meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel győzzem meg a férjemet?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem anyukámmal hogy a baba születése után néhány hónapra hozzánk költözik. Eszembe sem jutott hogy a férjemnek ez nem fog tetszeni. Most mégis azt mondja hogy nem kell a segítség, ketten is el tudjuk látna a kicsit. Miért nem látja be hogy nagy szükség lenne anyukámra?

2015. jan. 15. 09:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
95%

Meddig??? Az anyádnak szültél gyermeket?

Ha messze lakik, akkor max 1 hétre, ha közel, akkor meg ne is költözzön oda, csak járjon át naponta segíteni az elején, aztán a férjeddel kettesben oldjátok meg.

2015. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
96%
Mi szükség van az anyukádra?Nekem eszembe nem jutott volna odaköltöztetni magunkhoz az édesanyámat.Így is kritikus időszak ez minden házasságban nemhogy még odaköltöztetni is.
2015. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
91%
Mégis miért lenne szükséges, hogy hozzátok költözzön pár hónapra? Te a férjedhez mentél feleségül, nem anyukádhoz, és vele közösen vállaltatok gyereket. Jogos a nemtetszése. A nagyszülők adhatnak jó tanácsokat, néha jól jön a segítségük is, de ehhez nem kell odaköltözni. Egyébként a kicsit egyedül is el tudod látni, milyen segítség kellene hozzá? Ott lesz a férjed. Engem nagyon idegesített volna, ha valaki még folyamatosan jelen van, pedig a 2-3-ik gyerekeim császárosok voltak, de egy tányér levest nem főzött meg helyettem senki, vagy egy mosást nem tett be. Mégis elláttam az egész családot az első otthon töltött naptól fogva. Van is rá idő, azért vagyunk otthon ebben az időszakban.
2015. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
90%
Ugye ez valami vicc vagy kamu?
2015. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
96%
Hibát követtél el, hogy előbb beszélted meg anyukáddal ezt, minthogy kikérted volna a férjed véleményét. Nem tudom milyen messze lakik anyukád, úgy nem tud segíteni, hogy jön hozzátok naponta? Én biztos, hogy figyelembe venném, hogy a férjem mit szeretne, főleg, hogy hónapokról van szó. Esetleg próbáljatok kompromisszumra jutni, hogy ne hónapokra költözzön oda anyukád, csak mondjuk 1-2 hétre. Amúgy én sem gondolnám, hogy hónapokig kellene segítség egy újszülött mellett. Hiába első gyerek, akkor is el kéne boldogulni vele egyedül.
2015. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
93%
Ez a Ti ünnepetek, nem kell kívülről segítség, el tudjátok látni a feladatokat - már egy páran megcsinálták:D
2015. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
95%

Én meg tudom érteni, valószínűleg engem sem tudnál meggyőzni. Az én anyósom nagyon kíváncsi, engem egy hét alatt az őrületbe kergetne. Hát még ha anyuka bele akarna szólni mindenbe, de hál istennek ő nem ilyen. Ha a mamával ilyen gondok nincsenek, akkor el lehet rajta gondolkodni, de a fenti esetekben eléggé hamar pokollá változhat a családi életetek, ami az újszülött miatt amúgy is egy kacifántos időszak.


A másik fele a dolognak, hogy egy a férjedről nem beszéltél erről előtte, így hátbatámadva érzi magát, hozzáteszem jogosan.

2015. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
93%
pár hónap az kissé furcsa, talán egy hét még elfogadható lenne. Nehogy már ketten ne bírjatok el egy 3 kilós gyerekkel. Én még akkor sem kértem segítséget, amikor a második született és nagyobbik 1 éves volt.
2015. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
90%

Kamu kerdes.


Ennyire senki sem lökött.

2015. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell meggyőzni, igaza van, hónapokra? Oké, hogy az elején 1-2 hétre át megy segíteni, de akkor sem kell odaköltözni. Ti már egy külön család vagytok, felnőtt nő vagy és anya! Akinek felelősséget kell vállalnia! A ti kettőtök babája, és a ti kettőtök feladat őt ellátni!

Ja, és akkor már a férjed anyukája miért nem költözik oda pár hónapra?

2015. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!