Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek? (kérdés rövid,...

Szerintetek? (kérdés rövid, magyarázat hosszú) L

Figyelt kérdés
Tegnap bemutatott újra az anyukám párja az egyik munkátarsanak. Ő kb 21 -22 éves lehet, és férfi. És mondta hogy ad puszit. Illik bemutatkozásnál puszit adni? Amúgy tavaly már benutatott neki az anyukám párja, csak elfelejtette, ezért újra benutatott. Az a csávó mondta is hogy látott már, de nyújtotta nekem a kezét, kézfogásra. Aztán mondta hogy ad még puszit is. Nektek mi a szokásotok? 15 /L Ti hogy mutatkoztok be, szülők munkatársának? Mikor kell és mikor nem a puszi? Magázni vagy tegeznem kellet volna? (tegeztem amúgy)

2015. máj. 9. 22:26
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Ma sétáltam huszonéves fejemmel, erre jön a járdán egy kislány az olyan korú anyukájával, mint én. A kislány felkap előttem egy botot és hadonászni kezd vele a műanyag kecskéjén. Mire beszól a korombeli anyuja, hogy nehogy már felszúrd a bácsit a botra. Ekkor vettem tudomásul, hogy huszonévesen öreg vagyok. :D
2015. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
71%
nyugodtan tegezheted, mert lány/ (nő vicces) vagy, de mivel ő meg idősebb pár évvel ő is tegezhet... meg az a pár év korkülömbség nem nagyon szab meg semmit se. puszit viszont neked kellett volna adnod ha akartad volna de ezek szerint bejösz a fiúnak. de ha multkor is tegezted akor mért ne?
2015. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#11: általában a kisgyerekeknek bácsiként szokták emelgetni az idősebb fiúkat
2015. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#12: puszit nem kell adni, és nyugodtan tegezheti, mert semmilyen kapcsolatban nem állnak..nem a munkatársa, nem a beosztottja, semmi köze nincs hozzá
2015. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Biztos nem jövök be neki :D nem tekint úgy rám :DD szerintem csak ez a bemutatkozási "szokása "
2015. máj. 9. 22:47
 16/16 anonim válasza:

#11, a gyerekeknek altalaban nenizni, bacsizni szoktak a nem 10 ev alattiakat...

En eloszor 14 evesen lettem neni.

2015. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!