Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez mi lehet? (magyarázat túl...

Ez mi lehet? (magyarázat túl hosszú. )

Figyelt kérdés
A történet szereplői nem mások, mint két fiatal... a lány kicsit csendes, visszahúzódó, "természetes" lány, a fiú újgazdag, viszont nem vág fel a pénzükkel, szóval normális, lehet vele beszélgetni, jófej nagymenő srác. A helyzet a következő: 17 évesek vagyunk, 5éve osztálytársak. Már 1-2 évvel ezelőtt is éreztem, hogy egy kicsit nézeget (én a lány vagyok), aztán ez abbamaradt. Viszont szeptember óta megint...nem egyszer látom/érzem, hogy órákon bámul, külön köszön (sokszor a fiúk közül ő az egyetlen, aki a kör közepéről "kikiabál", hogy Szia xy!, ha többünknek köszön egyszerre, engem akkor is kiemel "Sziasztok, szia xy!", sokszor ha hülyéskedik, figyeli, hogy figyelem-e, és ha látja, hogy igen, folytatja, stb. Viszont, úgy 2 hónapja "barátnője" van. (az idézőjel nem véletlen, ahogy tudom, szinte csak "arra" van neki a lány). Tetszhetek neki? vagy miért csinálja ezt?

2014. dec. 10. 15:42
 1/5 manó1235 ***** válasza:
lehet hogy veled komolyan gondolná
2014. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Meglehet, hogy tetszel neki, de az sem kizárt, hogy téged is csak 'arra' szeretne. Ha ősszejönnétek ne add oda magad az első pár hónapban
2014. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Sok dolog van itt a háttérben. Pl. az a "házi nyúlra nem lövünk" dolog, lehet veled várna amíg vége a sulinak. Meg mellesleg lehet a fiú a másik lány vállán sírja ki a bánatot, amit TE okoztál neki. Lehet lelkileg össze van törve, mert igen - mi fiúk nem mutatjuk ki, hogy erősnek látszunk, de nekünk is vannak ám érzéseink. Nem tudom mit tettél, és az infó is kevés, de nem ítélkezem feletted, de az én véleményem az, hogy egy másik lány karjaiba üldözted, aki felé nem tud megnyílni és így tényleg csak "arra" kell neki ő.
2014. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt köztünk soha semmi az órai "szemezésen" túl. Félek és mindig is féltem felé rendesen nyitni, mert nem akarok magamból hülyét csinálni, és ha félreértem a dolgokat, akkor bizony nagy röhögés lesz belőle.
2014. dec. 13. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélgetnetek kéne, és közelebbről, jobban megismerned.

De vigázz, mert tényleg lehet, hgy te is csak "arra" kellenél.

2014. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!