Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan felejthetem el? (hosszu...

Hogyan felejthetem el? (hosszu magyarazat)

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy partyarc, sose illetem bele semmilyen kozossegbe, ezert nehezen ismerkedek. A suliban 4 eve megismertem egy lanyt, 3 evig remenytelenul szerelmes voltam bele, vegig neztem ahogy masok milyen rosszul bannak vele, ahogy kihasznaljak, de hala egy masik lanynak, simerult elfelejtenem. Ez a masik lany is egy remenytelen szerelem lett, sose volt eleg batorsagom, hogy bevalljam neki, talan mert az iskola legszebb lanya volt. Mindenki ot akarta, mindenki kihasznalta, hatamogott mocskoss dolgokat mondtak rola. 1 ev utan meg most se tudom elfelejteni, sokszor leselkedem az fb profilja rg ilyenek, neha valtottunk csak par szot, igaz sokat chateltem vele, de igy se jott ossze. Magamat okolom, nem birok bele torodni. Most jottem ra, hogy mennyire fontos volt, de valahogy o se mutatta nagy erdeklodeset irantan, meg egy ido utan a sok dolog amiket halottam at ment haragba, de meg mindig nem tudom elfelejteni. Minden nap gondolok ra, minden nap forgolodok miatta lefekves elott. Hogy lehet ebbol tenyleg kiutat talalni?

2014. aug. 17. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ido szivem,sajnalom,de tenyleg csak a nagy ur,vagyis az ido segit rajtad
2014. aug. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha létezik deus ex machina, o segíthet csak..:(
2014. aug. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ki kell várni a "gyászévet" az ilyen elvesztéseknél is. Egy év múlva, vagy két év múlva elfelejted, addig meg meséld, osszad meg a bánatodat, az is segít. Rossz érzés,tudom.
2014. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy fiút szertek reménytelenül 4 éve, csak az a baj, hogy az osztálytársam. (már csak ebben az évben. Sajna:'()
2014. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*szeretek

*(Már

*(Sajna.:'()


Előző voltam.

2014. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!