Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen hülyeség az, hogy...

Milyen hülyeség az, hogy éjjel alszunk? Van olyan kultúra ahol nappal alszanak és éjjel dolgoznak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 06:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

"Azért hülyeség, mert egy bizonyos népcsoport kitalálta ezt, és mindenki ezt követi."


Ez nem így van, de erre már többen felhívták a figyelmedet.


"Nincsen alternatíva."


De van, és nem is csak alkalmazottként. Sokféle olyan szaktudást elsajátíthatsz, amikor te osztod be a saját idődet, és önállóan dolgozol, akkor, amikor akarsz.


"Ha kell akkor betont fogok fúrni, pont a Te kedves kis házad mellett."


Megpróbálhatod, egészen addig, amíg ki nem érkeznek a helyszínre a szomszédok által kihívott rendőrök.

(Gondolom, a csendháborítás fogalmával tisztában vagy.)


"Aludjatok éjjel, majd kimaradtok minden jóból. CSUPÁN EZÉRT!"


Én még semmi jóból nem maradtam ki azért, mert éjjel alszom, nem nappal. :-)


"A baglyokról hallottatok már? Denevérekről esetleg?"


Ha te úgy látsz a sötétben, mint a baglyok, és úgy tájékozódsz, mint a denevérek, akkor szerintem elég sok olyan munkakör van, ahol kamatoztathatod a tudásodat állandó éjszakás munkarendben. :-))

2015. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok energia pazarlással járna az éjszakai élet. Világítani kellene, valószínű a hőt is pótolni kellene, amennyivel hidegebb van éjjel. Talán a D vitamint is a szervezetbe. A nappali élet során közvetlen módon használjuk fel a Nap energiáját. Ha ezt nekünk kellene előállítani, akkor csökkenne az életszínvonal.
2015. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ha kell akkor betont fogok fúrni, pont a Te kedves kis házad mellett. Azért, mert én így akarok élni, és nem pedig úgy, mint a többi majom.


Nem fogom követni ezt a dolgot, mert nem leszek veletek egyenlő. Aludjatok éjjel, majd kimaradtok minden jóból. CSUPÁN EZÉRT!"


Én meg agyonverlek tepsivel, ha ott fúrsz, mert nem követem a többi majmot, aki betartja a törvényeket, meg tiszteli mások életét.


Egyébként nem is értem: nappal nem történik érdekes, csak éjjel? Bakker: rendezz egy programot. Amúgy annyira buta vagy. Ha megfordulna az egész, akkor nappal lennének programok. A programok nem azért vannak este, mert akkor esik jól, hanem mert akkorra érnek haza a munkából az emberek. Ha éjjel dolgoznánk, reggel nyitnának a diszkók.

2015. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Első válaszoló voltam.
2015. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Miért a bőrrákot a Hold váltja ki?
2015. máj. 28. 09:17
 16/25 anonim ***** válasza:

Ne válaszoljatok már ! :-))) Ez akkora kamu- szívatós kérdés, mint ide a Hold. Senki sem annyira debil, hogy ne tudná, mennyire élet-halál kérdés az éjjeli alvás. Esetleg annyira skizo,hogy nem törődik vele.


Ja, és van olyan kultura, ahol nappal alszanak és éjjel dolgoznak. Kapitalizmusnak hívják , és nem törődnek vele, hogy a rabszolgák hamarabb kapnak rákot az örökös éjszaki műszakok miatt, az éjjeli alvás hiánya miatt.

2015. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Utolsó: igazad van, mi is látjuk, hogy a kérdés kamu, de engem érdekel, milyen érvei vannak még.


Bőrrák, vagy D-vitaminhiány. Válassz. Amúgy bőrrákot nem attól kapsz, hogy felöltözve, ruhába elmész A pontból B pontba.

2015. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, ha tényleg létezel, keress rá a melatonin címszóra. A sötétségtől egyenes út vezet az éjszakáig. Az, tudod, akkor egyszerűbb...
2015. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Érdekes módon senki nem tud merőleges választ adni a cáfolataimra. Senki nem hallott még rákos bagolyról, denevérről. Szóval ez egy hülyeség. Az, hogy éjszakában rákot kapsz.


Másrészt nappal is lehet aludni. Különben miért vannak redőnyök? Azt kitalálta fel? A reluxát azért, hogy a Holdnak a semmis fényét lefedje a sötét szobába? Nem kéne hülyeségeket állítani. D Vitamin a Holdon keresztül is jöhet akinek kell. Vagy pedig egyél D Vitamint, hiszen az is létezik tabletta formában, ha annyira szükséged van rá. Nekem nincsen.


Utálom, hogy az éjszakában csak diszkók vannak. Az a megváltás nekem amikor teljes napfogyatkozás van akkor legalább egy kicsit egyenlő tudok lenni mindenkivel. Én azt szeretném, hogy éjszaka legyen forgalom az utcákon, éjszaka dolgozzon mindenki. És ha netán nem tudok aludni nappal, akkor kimenjek és minden üres legyen, csak úgy, mint a TI dimenziótokban. Csupán ennyit akarok, és nem többet.

2015. máj. 28. 22:40
 20/25 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, miért lenne jó. Ha éjszaka dolgoznánk, mindent kivilágítanának, és az lenne a "nappal". Szóval akkor minek?


"Érdekes módon senki nem tud merőleges választ adni a cáfolataimra. Senki nem hallott még rákos bagolyról, denevérről. Szóval ez egy hülyeség. Az, hogy éjszakában rákot kapsz."


Hogy ne adtunk volna? Mért te őzikét vagy sast láttál már rákosnak? Rák amúgy is ezer féle van.


D Vitamin nélkül meg egyetlen másik vitamin sem tud beépülni a szervezetedbe. Holdból D Vitamin, ez jó szöveg. A tablettás pótlás meg általában még azoknál sem elég, akik nappal élnek.

2015. máj. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!