Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak, hogy bosszantsa...

Mit csináljak, hogy bosszantsam a felső szomszédokat?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan zajosak, és szóltam nekik, de azóta még hangosabbak! Valamivel felszeretném bosszantani, és idegesíteni, ha már ilyen bunkó!
2010. febr. 28. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

tedd fel a rádiót 1 magas polcra vagy jó magasra minél közelebb hozzájuk és úgy "hallgasd"

ha téged zavar vegyél füldugót:D

vagy amikor hangoskodnak ütögesd a plafont seprűvel, vagy éjszaka közepén :D az tuti felidegesíti őket, főleg ha tudod hogy hol a hálószobájuk,és ottcsinálod

2010. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Kopogj nekik a partfisnyéllel éjjel 3 kor vagy egy órán át!!
2010. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
59%
Rendezz egy iszonyatos nagy házibulit...ha ők lehetnek zajosak, legyél te is!
2010. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
az a baj hogy a házibulival más szomszédokat is zavar:S
2010. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hello !

Nem tanácsot írok, hanem a történetünket: 3 éve költöztünk mostani lakásunkba egy pénteki napon. Szombaton este 9-től hb kezdődött fölöttünk. ....és éjjel 1 után el is tudtunk aludni. Másnap de. felmentünk a párommal, és kértük, legközelebb kicsit vegyenek vissza, mert a gyerekeink a buli vége után sem tudtak aludni. Azt válaszolták, hogy igyuk le magunkat. A párom bombát akart venni, de nekem volt egy ötletem. 3 hét múlva újabb bulit kezdtek este 8-kor. Gyerekeinket elvittük párom szüleihez, mi pedig 2 üveg előzőleg erre a célra vásárolt itallal felmentünk. Röviden: jót buliztunk velük. Azóta majdnem minden bulijukra meghívnak, azokat többnyire nem otthon tartják. Néha elmegyünk, az évi 2-3 bulijukat, amiket otthon tartanak, simán kibírjuk velük.

Most gondoljátok végig, mi lett volna, ha pia helyett puskákat viszünk.

Én a békés megoldások híve vagyok. Kivétel: a pénzügyi és gazdasági világot rombadöntő usa-t szeretném belökni a Mariana-árokba. Segítetek ??

2010. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj be a boltba,vegyél egy olyan 500-as hangfalat + erősítőt,rakj be vmi rock-ot,tekerd fullra a hangot,és bumm...
2010. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt a baj, hogy körülöttem két oldalt idős emberek laknak! Nem igazán szeretnék miattuk bömböltetmni a zenét, meg a kicsi is megilyedne! Amikor dübögnek, és kalpálnak, és nálam már elszakad a cérna, és nem bírom tovább gumi kalapáccsal szoktam nekik iszonyatosan feldübögni, és ők vannak olyan pofátlanok, hogy vissza dübögnek! Amikor felmentem hozzájuk, hogy szóljak, hogy hallkabban, még rám förmedt, amiért feldübögök!
2010. febr. 28. 20:23
 8/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam arra is hogy lenyúlom a számláikat!

Vagy megtudom a telszámát, és felhívom, amikor alszik, és ezt a számot nyomatom be beki fúl hangon!

http://www.youtube.com/watch?v=Xx-nWk593do

2010. febr. 28. 20:24
 9/12 A kérdező kommentje:

Vagy! Elvitetem apósommal a gyereket, és beszélek a szomszéd nénikkel, hogy mi a tervem, és előre is elnézést kérek, és fúl hangon fogom ezeket a zenéket nyomatni!

Állítólag pincérként dolgoznak, és van amikor éjjel, azért zajonganak éjjel, mert készülnek a melóba, de attól mi még aludnánk, és amikor csend van nappal akkor tudom hogy alszanak, és benyomatom fúl hangon a zenét!

2010. febr. 28. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Hmm... Nekem van egy jobb ötletem. Ne azt a számot nyomasd be nekik,hanem ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=uFooDZ7GrC0

Vágd ki belőle a káromkodós részeket,és gépről nyomasd be nekik!

Amúgy 20:10 voltam:)

2010. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!