Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan bosszantsam a kellemetl...

Hogyan bosszantsam a kellemetlenkedő, hangoskodó szomszédokat?

Figyelt kérdés
bármilyen ötlet amivel finoman de azért az agyára tudnék menni.
2009. jún. 6. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Kertes ház, vagy panel? :D
2009. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
kertes ház. de a két ház egymás mellett van.
2009. jún. 6. 23:19
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Akkor pl. hajnali fűnyírás, késő esti parti.
2009. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
a party nem jó, mert az ő késő esti bulijaik azok amik dühítenek. olyan megoldás is jó, ha nem tudják hogy mi állunk a bosszantás hátterében.
2009. jún. 6. 23:48
 5/18 A kérdező kommentje:
tudom hogy picit gonosznak tűnök, de az olyan ember aki nincs tekintettel a környezetére, és nagyképűen válalja is azt hogy ő bulizhat, nem érdemel mást!
2009. jún. 6. 23:50
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

A kérdező kommentje:

a party nem jó, mert az ő késő esti bulijaik azok amik dühítenek. olyan megoldás is jó, ha nem tudják hogy mi állunk a bosszantás hátterében.


Egészen pontosan mit értesz az alatt hogy "késő esti bulijaik" , 22:00 utáni dáridózás vagy mi? Okosabb dolog lenne az ha szépen megbeszélnéd a szomszéddal a problémádat, hátha esetleg meg tudtok valahogy egyezni, egy próbát megér szerintem, egyébként meg 22:00 után csendháborításnak számít az ha a lakók nyugodt pihenését zavarja a "hangoskodó szomszéd" .

2009. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én feljelentést tennék akár minden alkalommal is. Kihívnám a rendőrséget is.

Úgy tudom este 9-10 után nem lehet hangoskodni. Pontosan nem tudom mikortól, de a neten biztos találsz rá hivatalos utalást.

2009. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg szépen "tűrd" a bulit, aztán amikor vége van, akkor kezd el te, és ne hagyd őket aludni! Tuti leszoknak róla. :D
2009. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Egy késő esti, fárasztó buli után biztos jó sokáig szeretnének pihenni, úgyhogy szerintem nem örülnének neki ha korán reggel elkezdenél hangoskodni :D

de amúgy szerintem nem az a megoldás, hogy egymást bosszantsátok és mindig kihívjátok a rendőrséget ha van valami. Az csak további nézeteltérést és balhét szítana. Szerintem inkább próbáld megbeszélni vele mik a problémáid és ha nem képes felfogni, akkor utána már jogosan jöhet a bosszantása:D

2009. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Van kutyátok? ha nincs,akkor beszereznék egy jó nagy ugatósat, a kutyaugatás néha idegesítő.Egyébként én utom,hogy a csendháborítás már nincs időhöz kötve,tehát szólhatsz akkor is,ha pl.du elviselhetetlen a bulijuk.

Van kisgyereketek? rendezzetek babazsúrt jó sok kisgyerekkel.

Ültessetek a szomszéd felőli oldalra nagyon gyorsan növő tujákat, végig az egész oldalra, hangfogó és idegesítő is,mert a szomszédod nem fogja látni,hogy ti mit csináltok.

2009. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!