Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az embereket miért zavarja ha...

Az embereket miért zavarja ha valaki szandálban van és zoknit visel?

Figyelt kérdés
Mindenki leszólja azt aki szandált visel és zokni is van rajta.Miért?
2015. máj. 5. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%

Mert hülyén néz ki :)


Ha olyan meleg van, hogy szandiba mész, akkor minek zokni.

Ha hűvösebb van, akkor meg vegyél fel cipőt.

Ha rondák a körmeid,sarkad, akkor menj pedikűröshöz vagy bőrgyógyászhoz gombakezelésre.

2015. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Az embereket zavarja ? Hánnyal beszéltél eddig erről ? Mert én soha nem vennék fel szandált csupasz lábra ! Túl közönséges, parasztos. Kizárólag zoknival viselem. Nekem így tanították.
2015. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Valaki kitalálta, hogy ciki. Aztán elterjedt, mint a nátha.
2015. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Én sem veszek fel zokni vagy harisnya nélkül szandált vagy cipőt. Igénytelenség és nem is egészséges.
2015. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a szandál óvoda után, strandövezeten kívül magában érdekes, még zokni sem kell hozzá. Városban ennél higiéniátlanabb viselet csak a papucs. Kb ennyi. Szimplán gusztustalan, ótvar.
2015. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Talán azért, mert a zokni kicsit olyan, mint a fehérnemű. Ahogy alsógatyát veszel a nadrág alá. És ahhoz nem mindenkinek van köze és nem is mindenki kiváncsi rá.
2015. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Én imádok mezítláb lenni :)

Addig szeretem az időt, amíg nem kell zokni vagy harisnya. Nekem szabadságérzetet ad. Télen-nyáron ápolom a lábfejem (is).


Hogy parasztos lenne, mint ahogy a #2-es írja? Nem tudom.

Én az V. kerületben születtem és nőttem fel, nem hinném, hogy parasztos lennék :)


Nyáron harisnyát kizárólag formális eseményekre vagyok hajlandó felvenni.


37/N

2015. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

ma 22:45

Sportcipő-sport zokni- short. Vajon ott miért is nem illik eldugni a zoknit, ha fehérneműnek számít?

Nem is olyan régen a nők a melltartó pántját is bekapcsolták a rövid ujjú ruhák vállába, hogy ne látszódjon ki. Ma már simán kilátszik a melltartópánt, sőt, van amikor a melltartó maga is teljesen átüt a felsőn.

Szóval, a fehérneműs ok nem igazán állja meg a helyét.

2015. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"Sportcipő-sport zokni- short"


A teniszpályán tökéletes viselet.

2015. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ceri ***** válasza:
24%

Mit törődsz vele ki mit szól le?

Persze mindent lehet ormótlanul is viselni, ill. összepárosítani. Szandálhoz pl. 1 picike, rövid zokni szerintem kimondottan ajánlott és jól is nézhet ki.

Mint mindenben, az öltözködésben is harmóniára kell törekedni. Ha ezt megvalósítod, vsz. senki nem fog leszólni, és bizonyos sémákat számon kérni rajtad. De ha mégis lenne ilyen, akkor ne törődj vele.

2015. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!