Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jobb kéz kés, bal kéz villa....

Jobb kéz kés, bal kéz villa. Akkor is így illik fogni az evőeszközt ha balkezes vagy?

Figyelt kérdés

2016. febr. 25. 15:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

"kardinális problémái"

Tehát akkor szerinted egyetlen kisebb problémát sem szabad megoldani, amíg vannak nagyobbak is?


Akkor, amíg Afrikában éheznek, addig pl. Magyarországon be kell zárni az összes éttermet? Addig itt se egyenek csak úgy az emberek?

2016. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
56%
Úgy kell fogni, ahogy kényelmes. Én balkezes vagyok, de általános iskolában a tanítónéni az étkezéskor rámszólt, hogy rosszul fogom az evőeszközt, ezért most úgy eszek mint a jobbkezesek. Saját magamon érzem, hogy ez nem jó, nem tartom túl szépen az evőeszközt, ha megcserélem a kést és a villát akkor sokkal szebben tartom őket, de mivel jobbkezes módra szoktam meg, így már kényelmetlen! Hát nem tudom mennyire voltam érthető, de a lényeg az hogy egyen mindenki úgy, ahogy kényelmes!
2016. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Miért kéne megtanulni? Azért mert valami k*csög annak idején kitalálta, hogy úgy kell fogni? Nem vagyok birka, hogy kövessek valami idióta hülyét akinek ez kipattant az agyából. Így kényelmes, ha emiatt valaki lenéz az jó, egy sznob balf*sszal kevesebbel kell foglalkoznom.
2018. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!