Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek ha a fölső szomszéd...

Mit tegyek ha a fölső szomszédom állandóan üvölteti a zenét? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Romák laknak felettünk és állandóan üvölt nálluk a zene ami nagyon zavaró,mert 5 hónapos a kisfiam és zavarja az alvásban.Amikor felmentünk szólni közölték hogy nekik ez a kultúrájuk és eddi senki sem szólt nekik.Hozzá teszem hogy a pasi börötön viselt az a fajta aki előbb üt aztán kérdez.Tudnátok segíteni??
2010. ápr. 6. 15:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jó válaszokat kaptam.Momolyan tetszenek.A Gárádn még elgondolkodom.:)

Mi úgy költöztünk ide hogy nem udtuk kik lakna itt.Ez egy önkormányzati ház és mi már annak is örültünk hogy kaptunk lakást.Így ez ellen nem tehetek semmit.Csak azt nem értem hogy miért pont ilyeneknek adják ki ezeket a lakásokat.Anny normális,rendes családot ismerek akik örülnénel ha itt laknának.De őket elküldik.

2010. ápr. 7. 11:35
 12/14 anonim ***** válasza:

Há' mer halmozottan kátrányos helyzetű kisebsígi család vagyunk e, teccikérteni, van nyóc purdé, oszt ázok nágyon tudják a zenít hálgátni tezsvírem e, meg amúgy is instállom, hát ugyjóóóaz hángossan. Dógozni nem dógozunk mer minek, van segíly, oszta valamit meg csak kell csináni...


Mielőtt lepontoznárok, csak arra válaszoltam, hogy fogják fel sötétbőrű barátaink a dolgot. Ez ellen semmit nem tudsz tenni. Max költözni, de azt már leírtad, miért nem tudzs. A Gárda szerintem se rossz ötlet meg van ehy 19cm 130 Kg kopasz barátom, azt lehet megkérem segítsen neked. Fát lehet egyébként vágni a hátán de a romákat, akik így viselkednek, nem szereti.

2010. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Komolyan ez tényleg így van!Nagyon bele találtál a közepébe.

A barátodon is gondolkodom,mert valami kell.Az tuti.Nem vagyok fejgyűlölő de kezdem meg érteni azokat az embereket akik azok.

Amikor megyek a gyerekeimmel(mert van még kettő)és arra kell figyelnem nehogy sz...ba lépjen,mert kutyájuk az van le is hordják de csak a ház köré és össze nem takarítanak utánuk.3 autójuk van amivel mindig a bejárat elé állnak.Babakocsival kijutni horror.Egyszerűen belakják az egész házat és senki sem mer nekik szólni...

2010. ápr. 7. 15:45
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, sajnos tudom miről beszélsz, közöttük laktam sokáig (szolnoki panel sok kisebbségi barátunkkal...) Itt az volt hogy purdé numero 9 sz@ros pelenkáit voltunk kénytelenek kerülgetni az utcán, mert la mamma nemes egyszerűséggel kihajította szt az ablakon az utcára.

Tudnék a kedves középső fiú kedvenc tezsvíreiről (értsd haver) mesélni, akik a kapualjban élték nemi életüket szívszerelmükkel aztán, mert ugye védekezni csak kell, hát a koton kikötött a lépcsőn. Egyszer láttam a szomszéd kislányt (kb 4 éves volt), amint felemelt egyet... khm.


A haver akit említettem nagyon nem szereti őket, akik ilyen körülmények között "élnek" mert hát ez nem élet, úgyhogy szólj nyugodtan, gyúrni is jár, elég félelmetes egy jelenség és mély öblös hangon tudja kiáltani, hogy "Kussoljál!" Zenebömböltetés nálunk abba szokott maradni, ha ez a skinhead kinézetű kedves ismerősöm kikiabál az ablakon.

2010. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!