Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 21 évesen illetlenség letegezn...

21 évesen illetlenség letegezni egy kb 40 éves férfit aki a tanárom volt?

Figyelt kérdés
Az iskolában magázott, természetesen én is őt, viszont amikor nemrég találkoztunk sziát köszönt ezért én is sziával köszöntem neki vissza. Szerintetek ez illetlenség volt?
2016. jún. 15. 15:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hetes,

amikor a 26 éves frissen kinevezett ügyvezető igazgató lejött a postabontóba, és a 70 éve galambősz Gizike néninek ő ajánlotta a tegeződést, rögtön gondoltuk, hogy valami hozzád hasonló nyegle zsírprofi tanította az illemre - a tánc és illemtanár helyett...


Egy idős nőnek még Rockefeller sem ajánlhat tegeződést...

2016. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ő maga nem ajánlotta fel a tegeződést, akkor igen. Az nem igazán jelent semmit, hogy ő sziát köszönt, mert ha jobban belegondolunk, gyakorlatilag az apád is lehetne, ha te 21 vagy ő meg 40. Nálunk mindig is az volt a jellemző, hogy tegezni szoktak minket a tanáraink, de nekem például nem jutna eszembe, hogy tegezzem őket, még azt se, aki csak 8, ill. 14 évvel idősebb mint én, mert nem ajánlották fel nekünk az illetők, hogy tegeződjünk.
2016. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!