Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Skót zenékről mit illik tudni?

Skót zenékről mit illik tudni?

Figyelt kérdés
Gyorsan tömören valaki nekem eltudná mondani miről híres a skót zene műfajok hangszerek és a táncuk . Magyarul nem találtam róla semmit.
2016. nov. 20. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit értesz skót zene alatt? Én Skóciában élek, de nem tudok konkrétan skót zenét. Hacsak nem a hagyományos skót-dudás zenéről beszélünk. Gyakran látni utca zenészeket kiállni egy térre, és kilt-ben skót dudán játszani. De táncolni még nem láttam őket.
2016. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában skótok játsszák, kockás skótszoknyával, hozzáillő speciális skótsapkával, és skótdudával. Azért jött létre hogy idegesítsék vele az angolokat, akiket utálnak. Meg az íreket. Őket is utálják. Igazából az is lehet hogy mindenkit utálnak, mert a beszédük is olyan mintha állandóan mérgesek lennének. De nem csoda, én is mérges lennék ha a hideg ködben szoknyában kellene szaladgálnom.
2016. dec. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!