Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha megpofozna a buszon egy...

Ha megpofozna a buszon egy öregasszony, mivel nem adtam át neki a helyem, és én visszaadnám neki (akkorát amekkorát én kaptam), elítélnél?

Figyelt kérdés

Nem történt ilyen, csupán kíváncsiságból kérdezem.

Sokszor van hogy zenét hallgatok, vagy csak nagyon fáradt vagyok és olyankor nem nagyon figyelek a buszon lévő emberekre. Olyan már volt, hogy mikor kivettem a fülhallgatót a fülemből, szidtak az öregek hogy így meg úgy az ő idejükben mennyivel normálisabbak voltak a fiatalok, és hogy most az összes mekkora büdös köcsög primitív bunkó paraszt, ez (én, ilyen szépen megfogalmazva) sem adja át a helyét stb. Kicsit tovább gondoltam a történetet, ha tettlegességig fajulna, és visszaadnám amit kaptam, az elítélendő?


2017. márc. 10. 12:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mond meg hogy neked több sulid van a 6 általánosnál.


Amúgy meg ha felpofozna megnyomnám a vészjelzőt és kihivatnám a rendőrséget.

2017. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11-es válasza jó megoldásnak tűnik... Reméljük, a gyakorlatban is működne, ha ne adj' Isten sor kerülne rá.
2017. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem ítélnélek el, de a bíróság feltehetően igen, szóval szerintem is a #11 válasza a legjobb megoldás ha nem akarod annyiban hagyni...
2017. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem, mert nem te kezdted. Sztem azt kell tisztelni, aki tiszteletre méltó, kortól függetlenül.
2017. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!