Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok erről a tipikus...

Mit gondoltok erről a tipikus öregasszonyok általi viselkedési szokásról?

Figyelt kérdés

Felszáll a buszra aztán szépen leül, a mellette lévő ülésre meg lerakja a szatyrát.

Az meg h más nem tud leülni az meg le van....

Persze mikor szól az ember még ő van felháborodva.



2012. okt. 22. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Ez sokkal jobb mint amelyik unalmában leskelődik. :(


Pár megállót ki lehet bírni, de éveket nehezebb.

2012. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Miért van felháborodva? Kérdezd meg, mi baja, talán a szatyornak is bérlete van? Egyszerűen csak bunkó, fiatalnak is az volt.
2012. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint minden öreg bunkó volt fiatalnak is

Mert kivétel nélkül mind ezt csinálja.

2012. okt. 22. 13:21
 4/13 anonim ***** válasza:
hú, te nagyon rossz helyen laksz, vagy vonzod őket. Engem meg letámadnak, hogy beszélgessenek :)
2012. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
en is utalom. meg azt is mikor direkt nem az ablak melleti ulesre ul hanem oda teszi a szatyrat, gondolvan hogy igy megkisebb az eselye hogy valaki bekeretszkdeik oda.
2012. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon sok idős vissza él a korával. Azt hiszik, hogy nekik mindent lehet, a koruk mindenre feljogosítja őket.:(

Persze kivételek is vannak, ők pedig a másik véglet. Őket nagyon szeretem, és tisztelem.

2012. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5-ös vágja miről beszélek, ugyan ez.

Ablak mellé a szatyor aztán még a terhes asszony is dögöljön meg.

2012. okt. 22. 13:31
 8/13 anonim ***** válasza:
egyebkent utaztam egyetemista koromban rengeteget tavolsagin es ugyanezt eljatszottak ott is. de persze akkor nem voltam szivbajos ugyanis nem voltam hajlando 2 orat allni amig o a szatyrat tarolja az ulesen. es ha megkertem oket had uljek be az ablakhoz,legszivesebben megoltek volna a tekintetukkel. sot olyan is volt aki dunnyogott valamit.
2012. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt a szatyor-"csücsültetést" nem csak időseknél, hanem sajnos fiatalabbaknál is tapasztaltam. Némelyiknek magától leesik, hogy valaki ott áll felettük és a cucc "kényelmes" helyére akar leülni, van, akit külön meg kell erre kérni, és olykor húzzák érte a száját. Na, az utóbbitól nekem is felforr az agyvizem.

Ki kéne már írni azt is a járműveken, hogy az ülések kizárólag utasoknak és nem csomagoknak vannak fenntartva. Nem igaz, hogy nem tudja az ölébe venni vagy a földre rakni. Vagy ezek kristályt vagy porcelánkészletet szállítanak?

2012. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Nekem igazából nincs bajom ezzel, megkérdezem, hogy szabad-e a hely, és kész. : ) Meg aztán, amikor gimis voltam, én is sokszor magam mellé tettem a táskát, mert túl nagy volt, hogy elférjen a lábam előtt, vagy ölemben, viszont ha már máshol nem volt hely, elvettem, vagy közben ha megkérdezték szabad-e a hely, szó nélkül arrébb raktam.

Az már más tészta, ha húzzák a szájukat, meg esetleg morognak is. Ez alól szerintem sem ment fel még az idős életkor sem. De lehet az idősek azért csinálják, mert bizalmatlanok.

2012. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!