Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyent csinálni bunkóság a...

Ilyent csinálni bunkóság a buszon?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk ülök leghátul ahol van 5 ülés, az egyik szélén, aztán egyik megállónál beül valaki ugyanoda leghátra a másik szélére, vagy akár ketten-hárman is, erre én meg elülök inkább máshova. Nem szoktam ilyent csinálni csak akkor ha unszimpatikus emberekről van szó, ha valami szimpatikus ember ül oda az egyáltalán nem zavar.

Bunkóság ha így átülök máshova emiatt? Mert gondolom nyilvánvaló lehet a másik ember számára hogy azért ültem el mert odaült, elég könnyű rájönni


2017. márc. 25. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ülök el, ha szagos az ember.
2017. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
És ki nem $z@rja le mit gondolnak? Megsértődik? Belegyalogolsz az átüléssel a lelki világába? Kutyát sem érdekli mit gondolnak!
2017. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Kutyát nem érdekli mit csinálsz.
2017. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsuk meg a kérdést: tegyük fel, felszállsz, vagy felszálltok hárman, haverok a buszra, és leülsz/leültök a leghátsó sorra, miközben a túlsó sarokban már ül valaki. Erre az a valaki feláll és három üléssel előrébb ül. Szerinted ez bunkóság volt a részéről?
2017. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

100%, hogy a kérdező lány, azok szoktak ilyen nebáncsvirágok lenni.


egyébként szerintem igen, ez kifejezetten bunkóság, mert ezzel nyíltan kifejezed az undorodat és megvetésedet olyan emberek felé, akik semmi rosszat nem tettek ellened.


egyébként az is érdekes, hogyha már bunkó vagy, akkor legalább vállald a véleményed és ne legyen kétséged magadban.

2017. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!