Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szégyellnem kéne, hogy meztele...

Szégyellnem kéne, hogy meztelenül voltam és megláttak?

Figyelt kérdés

Haverom meg a barátnője nálam aludtak 1 éjszakát. Külön szobában természetesen.

Én meztelenül alszom mindig otthon. Most is, este ők már visszamentek a szobájukba, utána én elmentem fürödni, majd fürdés után mentem lefekeküdni. Meztelen voltam, így szoktam meg, így mentem vissza is a nappaliba, ahol most én aludtam. Haveromék meg erre ott ultek, merthogy visszakapcsolták a tévét, mert még nem akarnak aludni. Én ezt nem tudtam és hát bementem ugye közéjük egy szál semmiben. Gyorsan bebújtam az ágyba, volt némi vihogás, meg egy "te így alszol mindig?" kérdés és ennyi. A lány azért végignézett rajtam, azt észrevettem.


Nem tudom, ez ciki szerintetek? Vagy nem érdemes foglalkozni vele?



2017. máj. 31. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Vigyázz nem tűri a kritikát, előbb beírtam hasonlatként, hogy ma eldob egy petárdát holnap meg terroristaként robbant, nem tetszett neki, töröltette. :D
2017. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Most mért aggódsz? Szerintem nem lehetsz te olyan szégyenlős, ha csak úgy önfeledten tudsz meztelenül mászkálni, megfeledkezvén arról, hogy bármikor kijöhetnek a vendégeid. Aki valóban szégyenlős, az nem feledkezik meg róla, sőt, még akkor sem mászkál állandóan meztelenül, ha tudomása szerint egyedül van.


Nem te nyitottál rájuk, hanem ők voltak másik szobában, mint ahol "kellett volna" lenniük, úgyhogy nyugi, nem fogják gondolni, hogy direkt mutattad meg magad.


Amúgy ha helyes vagy, semmi gond a testeddel, akkor meg

pláne ne érezd magad rosszul. Az lenne aztán tényleg ciki, ha bűnranda lennél.

2017. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
nincs ebben semmi extra, de aki írta h nekik ciki akik láttak, az miért gondolja? hát csak láttak már meztelen embert ,...
2017. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező, ha még nem értetted volna meg:

nem azt kell szégyellni, hogy meztelen voltál, hanem azt, hogy ilyen élményt okoztál a vendégeidnek. Nem erre számítottak nálad. Nem illik ilyet csinálni velük.

2017. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

de most mi ez a sok hülyeség h nem ilyen élmény meg stb? hát könyörgöm aztán amikor nagy melegben csak simán ruha nélkül ül a fotelben és nézi a tv-t és issza a kólákat, most akkor takargassa magát mert jaj meglátja vki?

hát nemtom, nekem fura ez , de eleve az is fura hogy lehet ez "élmény" vkinek?

2017. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%

Ha meghívsz egy embert a lakásodba, aki még nem ismeri ezt a szokásodat, akkor elég durva hiba ezt így bemutatni neki.

Aki meg ezt nem képes felfogni, azzal valami komolyabb gond van.

2017. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%

hát nekem meg az a fura aki ebből képes ekkora gondot csinálni. igazából abból, ami természetes.

akkor én is kiakadhattam volna h nálunk meg a kertszomszéd srác napozik mindig meztelenül és kvára nem érdekli h múltkor még vendégek is voltak nálunk, kerítés pedig nincs.

de aztán és akkor mi van? gondolom láttak már olyat ...

2017. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

Hát, igazából ez tőled függ, mert, ha te nem szégyellted, hogy meztelenül láttak, akkor nem érdemes azt mondogatni magadnak, hogy szégyellem magam szégyellem magam.

Már bocs, hogy ezt mondom, de szerintem ez egy kicsit udvariatlan dolog, hogy egyszerűen bementél hozzájuk, mert nem tudhatod, hogy őket ez hogyan érinti. Lehet, hogy nem zavarja őket, lehet, hogy igen. De ez csak az én véleményem.

2021. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!