Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez lenne a nagybetűs élet?

Ez lenne a nagybetűs élet?

Figyelt kérdés

Bár még nem fejeztem be az első alapképzésem, de közel vagyok hozzá és sikerült teljes munkaidőben elhelyezkednem rugalmas időbeosztással, jó fizetéssel.

Az alapképzésemen még van pár órám amire bejárok, illetve elkezdtem egy másik szakot levelezőn, de az egész olyan ingerszegény. Tetszik amit dolgozom, de inkább az iskolapadban tudnám elképzelni még magam, nagyon szeretek/szerettem egyetemre járni, viszont ez a levelezős képzés annyira nem tetszik, mert sok az öreg hallgató, illetve nem is gondolom úgy, hogy igazán el lehet így sajátítani az anyagot, ezért lehet, hogy következő évben inkább nappalira átvetetem magam.


Persze jó pénzt keresni, meg így tényleg kényelmesebb pénzügyileg (bár a suli alatt is dolgoztam ruhaboltban kevés óraszámban), de inkább visszamennék főállásba tanulni. Szerintetek ez gáz?:/


22 éves vagyok jelenleg.



2017. okt. 19. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted, menj!
2017. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, felnőttnek lenni szar. Ettől függetlenül előbb-utóbb muszáj.
2017. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem szar felnotnek lenni. A szar az, amikor ugy kelsz fel, hogy olyan dolgot csinalsz, amit nem szeretsz. En penzugyi teruleten dolgozok. Nagyon rugalmas az idobeosztasom es nagyon magas a fizetesem es nagyon szeretem amit csinalok. Egyszeruen nagyon boldog vagyok az eletemben es nem erzem azt, hogy szar felnottnek lenni. Ha van lehetoseged tanulni tanulj es probalj meg ugy elhelyezkedni amit legalabb annyira szeretsz mint az iskolapadban ulni es nem is halsz ehen abbol a penzbol se amit kapsz erte. Sok sikert :)
2017. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtehetem, csak annyi, hogy nem egy menő vállalatnál fogok dolgozni, hanem eladóként valamelyik ruhaboltban a suli mellett:) De a büszkeségem majd csak megengedi, végülis a mostani alapképzésem is így vészeltem végig.
2017. okt. 20. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!