Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Veletek is elő szokott forduln...

Veletek is elő szokott fordulni, hogy váaároltok valahol és folyamatosan néz a biztonsági őr, vagy az eladók?

Figyelt kérdés
Meg kell hagynom,hogy engem olyan szinten zavar,hogy mikor elkezdenek nézni,akkor el is felejtem,hogy mit akartam venni.És SOHA nem loptam el semmit,és nem is fogok,de engem nagyon irritál.Ezért szeretek pld. az Auchan-ban vásárolni,mert tudom,hogy ott kamerával figyelnek,de mégsem zavarnak a vásárlásban.Szörnyen irritáló,főleg ,hogy én pont nem vagyok olyan,mint akik lopnak.Biztos sok a lopás,de nem hiszem el,hogy úgy nézek ki...:SSSSSSSSS
2010. jún. 2. 09:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én sem szeretem ezt. Pl.DM-ben nem tudok rendesen koncentrálni az árukra,mert próbálom magam szabályozni nehogy véletlenül olyan pózt vegyek fel amiről azt hiszik hogy lopni akarok. Fúúú de utálom őket!! :S :S :S
2010. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jajj ez nagyon érdekes. Nem tudom mi alapján lesz gyanús valaki, de engem még soha sem figyeltek így! Pedig ilyen nagy méretű válltáskám van meg minden. Viszont van egy barátnőm, semmi különös nincs benne sem, de őt állandóan (!) követik, vannak üzletek (pl. New Yorker meg ilyenek) ahol belenéznek az ilyen nagyobb táskákba és őt mindig át nézik, engem bezzeg még SOHA. Ezen mindig csodálkozom. Együtt megyünk jövünk, őt átnézik,figyelik én meg állok mellette és rám se bagóznak... Egyébként őt is idegesíti nagyon :( De rejtély ez az egész számomra.
2010. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nézzenek csak!

egyébként sem lopni megyek oda, de ha lenne pofájuk meggyanusítani, és a végén kiderül, h nekem van igazam, akkor biztos, h nem viszik el szárazon. lejáratom a pitsába az egész üzletüket.

mondjuk a biztiőrök tényleg nem az eszükről híresek...

2010. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!