Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megbeszélünk egy talit vkivel...

Megbeszélünk egy talit vkivel a telefonban, megadják a pontos címet, aztán elkezdik magyarázni, hogyan lehet eljutni oda (adott címre), merre kell menni. Miért éreznek erre késztetést az emberek azután, hogy a pontos címet már elmondták?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Mert abból indulnak ki, hogy a legtöbb ember még a pontos cím birtokában se talál el oda, és segíteni szeretnének.
2018. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy van GPS-ed, ne irányítsanak.
2018. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Bocs, máskor nem mondom.

De gondoltam jófej leszek, és mert tudom, h pl két vasútállomás van ugyanolyan névvel és minden 2. ember a másiknál száll le, meg azt is, hogy az útvonaltervező szerint át lehet menni kocsival a lezárt úton.

2018. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Én is el szoktam magyarázni bar én előtte megkérdezem van e GPS vagy Google Maps mert én is utóbbival közlekedek és 99%ban pontosan oda találok. De vannak a mai napig sokan hidd el akik a város térkép hátulján keresgetik hogy a B2es mezőben van az utca vagy soha nem jártak azon a környéken.


Egyszerű: szólsz hogy címer szeretnel de a többit megoldod mert van GPS és a normális emberek ezt megértik :)

2018. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!