Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan rendezzem a konfliktust?

Hogyan rendezzem a konfliktust?

Figyelt kérdés
A vezető oktatóm annyira kiabálós típus, hogy eldöntöttem, hogy leváltom és írtam neki egy smst. Próbáltam udvariasan fogalmazni és azt írtam szó szerint "mivel úgy látom, hogy önnek nem vagyok szimpatikus és nem akar tanítani ezért oktatót váltok". Erre az sms után felhívott és üvöltött (micsoda meglepetés), hogy ne forgassam ki a szavát mert ő ilyet nem mondott, hogy nem akar tanítani. A telefont erre kinyomtam.
2018. febr. 21. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szededd a cuccaid és más oktatót keresel. Ő csak üvöltsön.
2018. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rendezni. Kérsz egy új oktatót, vagy átmész egy másik iskolához.
2018. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért sms-t írtál ? Ő volna az igazgató is ? És miért takargatod a valóságot és miért írsz olyan marhaságot, hogy nem vagy szimpatikus, stb ? Kit akarsz te félrevezetni ? Szólj be az irodájukon, hogy ordít és emiatt nem alkalmas oktatónak. Adjanak egy tapasztaltabbat azonnal, ha nem, akkor még ma átmész egy másik iskolába. Slussz. A te pénzed, te parancsolsz.
2018. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Ő csak oktató nem az igazgató.

Udvarias akartam lenni és nem akartam nyersen megmondani neki, hogy leváltom mert folyton odrít.

2018. febr. 22. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ott rontottad el, hogy egyáltalán írtál neki SMS-t. Egyszerűbb lett volna, ha egyik nap bemész az irodába, hogy másik oktatót szeretnél és neki majd megmondták volna az irodások, hogy ejtetted. Szerintem ez lett volna a legtisztább.


Hogyan tudod rendezni ezt a konfliktust? Szerintem nem kell rendezned, egyszerűen hagyjad rá az egészet. Ha véletlenül találkoztok és szóba hozza, akkor legfeljebb megmondod, hogy bocs, de mindkettőtök számára így a jobb.

2018. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!