Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy vásároló semmibe vesz,...

Pemmencs kérdése:

Ha egy vásároló semmibe vesz, mi a legésszerűbb nevelő cèlú megoldàs?

Figyelt kérdés
Nem tudnak viselkedni az emberek

#Vásàrló
2018. ápr. 6. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Dolgoztam egy ideig vendéglátó iparban.Ne vedd őket fiygelembe.Nálam az volt a helyzet ültem bent és sokszor nem láttam,hogy jött be valaki vagy épp kliesns volt és takarta a képet és akik beléptek azok közül jó részük nem tudott köszönni és rendszeresen ezt csinálta amikor nem is volt bent senki.Az ilyeneknek én se köszöntem többet ha nem fogadta a köszönésemet és jól elvoltunk így.Lehet bunkón hangzik,de nem voltam jól megfizetve,szabadnap,szabadság se volt sok így nem éreztemúgy,hogy nyalnom kéne mások popóját,meg nem is vagyok az a típus.Szemtelen nem voltam senkivel,de ha ok nélkül belém kötöttek visszaszóltam,meg tiltottam is ki embereket.A főnököt nem érdekelete semmi(lényeg volt,hogy menjen neki az üzlet),biztonsági embert nem hozott így mi munkások kellett,hogy megoldjuk az ilyen helyzeteket.
2018. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Te eladóként ne próbáld a vevőt nevelni. Nem csak a pofont kockáztatod, de az állásodat is.
2018. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!