Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi az, hogy irigyli a problémáit?

Mi az, hogy irigyli a problémáit?

Figyelt kérdés
Annyira gáz, mostanában unalmasan sokszor sikerült belebotlanom ilyen "irigylem a kérdezőt, hogy csak ennyi a problémája" okoskodásba, és nem egyszer még pingponggá is fajul a dolog. Aki épp a gondterheltet játssza, az miért itt törődik a saját problémáival? Igen, mint te vagy én... Csak nem akkorák az ő gondjai se! :D
2010. jún. 16. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kivel beszélgetnie, megosztania a dolgait, sokan vannak egyedül, pl. kismamák, anyukák és ha csak beszélgetni szeretnének valakivel, akkor épp kiírja az épp aktuális (nem valószínű, hogy) problémáját és örül, hogy ha válaszol rá valaki, és ha nem válaszolgatnak olyan sokan és nem tud újat kitalálnoi, akkor még ki is emeli, Sajnos néha én is ebbe a kategóriába tartozom, bár kiemelgetni tényleg csak a fontosakat szoktam, de mostanában inkább válaszolgatok a kérdésekre és nézegetem, hogy írnak-e vissza valamit. Nekem sincsen kivel beszélgetnem, senkim se ér rá, a barátok mind elköltöztek, a párom dolgozik vagy haldoklik a fáradtságtól a tv előtt, én meg fecsegős típus vagyok. :)
2010. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok a hülye... A másik ilyen benyögés, hogy "nagyon ráérhetsz". Ezt egyszer megkaptam arra, amikor megkérdeztem, hogy mi a különbség a lúd és a liba között. Mintha itt csak halálosan komoly kérdéseket szabadna feltenni. Nem értem, miért kell leszólni mások kérdését, vagy problémáját. Mintha a kérdezőnek kéne szégyellnie magát azért, mert nincsenek egetverő problémái. Attól még neki nyilván fontos az, amit kérdez. Aki a saját nyomorán nem tud túllátni, az szerintem ne járjon ilyen oldalra.
2010. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!