Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ajándékot kifizetni engedni...

Ajándékot kifizetni engedni milyen dolog?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársunkhoz elmentünk múlt héten, megkínált pálinkával. Cserébe egy másik munkatársam hozott neki egy üveg bort és ajándékot. Másnap ezt ki akarta fizetni neki, és szó nélkül elfogadta, mondta is hogy mennyibe került.
2018. jún. 19. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam, én már nem lepődök meg semmin. Tévedtem!
2018. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik bunkóbb, mint a másik.
2018. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Talán nagyon rosszul kereső emberek között el tudom képelni.
2018. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 A munkahelyünkön két féle bejelentésen keresztül dolgozunk, és aki elfogadta a pénzt, ő a magasabb (1100 Ft) órabérbe tartozik. Persze ez sem egy álomfizetés, de semmi követelmény nincs, bárki jelentkezhetne. De mégsem tudom felfogni, és bár aki kifizette neki ő ingyen dolgozik, van sok pénze valahonnan, csak kötelezik rá hogy itt legyen, de akkor is, maga a dolog, hogy ajándékba adta...
2018. jún. 19. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

"Azt gondoltam, én már nem lepődök meg semmin."


Ha ilyeneken meglepődsz, akkor készülj fel, hogy még sok mindenen meg fogsz lepődni! Én azon se lepődnek még, ha két bohócruhás vén öreg férfi egymás végbelét öklözné az utcán.

2018. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!