Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kaposvár milyen város?

Kaposvár milyen város?

Figyelt kérdés
Odamegyek dolgozni. Nem sok rosszat hallottam róla. A statisztika is átlagosnak írja.
2018. jún. 22. 07:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Én ott tanulok. Csendes és szerintem tiszta is. Viszont szerintem nem sok lehetőség van kikapcsolodni. A furdojuk is egész jó egyébként.
2018. jún. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Ismered azt a mondást, hogy sötét Somogy?

Ez egy gúnynév, mivel annyi volt itt a sötét ember...na ez nem sokat változott. Tősgyökeres Kaposváriként kérdezem. Miért pont ide? A fizetések rettenetes alacsonyak, munkaerőhiány itt nincs ( munkalehetőségek se )és mindenki ismer mindenkit ami inkább nyomasztó mintsem jó. Ezenfelül unalmas város is, néhányszor van valami rendezvény, ami abból áll, hogy fellép valami no-name énekes meg kipakolják a portékáikat a sétáló utcára.

2018. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Éppen az, hogy szeretem a csendesebb helyeket. Persze én olyan helyen nőttem fel, ahol mindenki tudott mindenkiről, úgyhogy ilyen szempontból se marad le az eddigi lakhelytől, vannak itt is sötétek, ahol most vagyok.
2018. jún. 22. 08:50
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Tele van cigánnyal, részben ott laknak, részben a környékbeli munkanélküli falvakból özönlenek be a plázákba.

Ez a hírhedt Kanizsa-Kaposvár-Pécs feketevonal.

2018. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
36%
Szar, nem ajánlom
2018. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
85%
Jo varos en kaposvari vagyok valoban nincs sok szorakozo hely de attol fugg ha dolgozni jossz hat gyere a belvaros normalis kornyek persze itt is van olyan hely es varos resz ahova nem szivesen mennel egyedul
2018. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Kaposvár a lehetőségek városa, most épül 17 milliárdból közlekedési központ, xng üzemű buszaink vannak, legfejlettebb kórház itt van csomó fizető parkoló van itt ami biztosítja a nyugalmat, a sok butus autós többet fizet mint néhol Pesten választhat vagy a plázánál vagy zsúfolt és veszélyes helyen rakja le autóját ha egész napért nem akar 5 ezret fizetni. Van cukorgyárunk, tejgyárunk és egy fantasztikus polgármesterünk, továbbá empatikus önkormányzati képviselőink akik évente meghívják polgármester úrunkkal együtt a nyugdíjasokat éves ebédre ingyen.
2018. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
18%

Unalmas város, kevés érdekes programmal.

Amennyiben van vagy lesz jó munkahelyed, lakásod ez sokat szépíthet a dolgokon.Nekem rokonaim élnek ott, Amikor meglátogatom őket, minden évben csak a Fő utcán tudunk sétálni, egy fagyit enni, kimenni vasárnap a borzalmas piacra és kész. A táj nagyon szép, ha szeretsz kirándulni, akkor jó dolgod lehet, bár most a 67-es út építése nagyon elcsúfította a dombokat, tájat.

2018. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerdán voltam ott állásinterjún. Szétnéztem alaposan a városban és tetszett. Tényleg nyugodt és szeretnék ott dolgozni. Nem voltak bunkók, mint Szegeden (ott dolgoztam két kemény évet és a kaposvári beszélgetés, s első benyomások nagyon pozitívak voltak, nyugodtabbak voltak a leendő kollégák).
2018. jún. 30. 21:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, embere válogatja :) fiataloknak semmiképp sem ajánlom, mert semmi lehetőség nincs, se szórakozni, se legalább leülni egyet beszélgetni. Én ott éltem, és ez elég szembetűnő volt. Egyébként tapasztalat szerint, az utcán nagyon kötözködnek az emberrel. Belém egy hónap alatt többször kötöttek járókelőként. A közbiztonság sajnos nagyon alacsony. Az év első felében sétáltam az utcán, és egy mögöttem jövő úriember kishíján családi háborút indítva, üvöltve nekirontott egy családi ház kerítésének. Nem tudom, hogy mi történt ezek után, jobb volt mindenből kimaradni. Persze engem senki sem bántott még, de hallottam már hírhedt eseteket. Emiatt az eset miatt én sajnos még csak nyugodt városnak sem nevezhetném. Egyébként meg szerintem egész szép az a sok szecessziós épület, de mindez kevésbé kárpótol az imént elmondottak miatt.
2018. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!