Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kaposvár milyen város?

Kaposvár milyen város?

Figyelt kérdés
Odamegyek dolgozni. Nem sok rosszat hallottam róla. A statisztika is átlagosnak írja.
2018. jún. 22. 07:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát igen vannak itt családi háborúk, kasza,fejsze, minden játszik, de azért ám mert szegény egyik családot bemártották, mert a másiké volt a női üzlet meg a régiség kereskedelem, persze ingyen jutottak hozzá , na mindegy nem akarok rasszista lenni nem folytatom. Én el sem megyek sétálni, pedig jó környéken lakok, de akkor se. Volt itt is pár támadás, lehet, hogy elkülönült eset és pszichés bezeg volt, de mindegy, nem megyek sehová csak autóval, abban van önvédelmi cucc sok.


Amúgy itt találtál munkát? Szerintem kamu , már bocs , vagy tapasztalattal rendelkező diplomás vagy, de akkor miért ide jöttél? Itt a legkevesebb bér.

2018. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szép város. Szép a sétálóutca, a katedrális és az egész belváros. Az hogy most van pár cigány... Mindenhol van. Fejlődő város.


Amúgy így utólag kérdezve, változott a véleményed? Vagy ugyanúgy kedveled?

2021. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Még mindig itt lakok, viszont kaptam a családhoz közelebbi állást. Belém is már belém kötöttek nem egyszer. Hamarosan hazaköltözök talán. Igazából jó hely, jókat túráztam, életem legszebb 3 éve volt.
2021. ápr. 16. 01:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Oda jártam fősulira, mindig pozitívan fogok visszaemlékezni Kaposvárra. Nyilván vannak problémás részei, problémás emberekkel. De hol nincs ilyen?
2021. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!