Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A mai facebook világban...

A mai facebook világban tényleg illik bejelölni mindenkit akivel ugyanoda járunk, látjuk egymást nap mint nap?

Figyelt kérdés

Megsértődtek rám többen is amiatt hogy nem jelöltem be őket. Azt látom a munkatársak körében is, hogy az egész utcát elfoglaló irodaházban minden más cég dolgozóját is bejelölik csak mert szoktak találkozni, együtt mennek a liftben. Egyik se szokott beszélgetni. Csak egymás mellett cigiztek és ennyi.

Én ehhez képest ilyeneket nem jelölök be, a mi cégünknél is csak azt akivel beszéltem már!

Sportolni is járok, ott is megharagudott rám a pultos lány mert nem jelöltem be, közben meg köszönésen kívül más kapcsolatban nem vagyunk, a nevét sem tudom! Mások akik odajárnak mind bejelölik állítólag mert látásból ismerésnél illik!


Hogy van ez? Tényleg csak érdekelne, nem stresszelek rajta!


2018. júl. 2. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, én nagyon illetlenül élek a mai világban, nem vagyok fent az arckönyvön - és nem is hiányzik
2018. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség, mert ők is bejelölhetnek ha akarnak, nemcsak te őket.
2018. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
70%
Ez hülyeség. Nekem van olyan osztálytársam aki nem az ismerősöm mert nem vagyunk jóban csak köszönünk egymásnak és ennyi.
2018. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Úgy használod a face-t ahogyan akarod!


Én nekem képem sincs fent, pontosan azért hogy ne jelöljön ismerősnek engem senki olyan aki ha kétszer lát valahol, vagy beszélget velem már legyünk ismerősök. A munkatársaimnak is megmondtam hogy akivel jóba vagyok majd én megkeresem, bejelölöm és ennyi. Általában ahol jelenleg dolgozok ott jó a csapat, mindenkivel jóban vagyok, de aki helyettesíteni jött át hozzánk, vagy csak pár napot dolgozott és átkerült máshová, vagy bármi ilyen, őket meg sem keresem ha nem haverkodtunk össze mert minek?

Én is kaptam hideget-meleget pár embertől ezért hogy miért vagyok ilyen, de én ezen soha sem idegeskedem, aki magára veszi az így járt, mert ilyen hülyeségen megsértődni elég gyerekes. Szerencsére vannak értelmes emberek akik elsőre megértenek és nem izélnek miatta, ha jóba vagyunk úgy is megkeressük egymást és ennyi.

2018. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Csak a jó ismerőst, jó barátot jelölök be. Se szomszédot, se munkatársat... - ismeretlenek miért lássák, hogy az apám, bátyám vagy unokatestvérem kikkel tartsa a kapcsolatot.
2018. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!