Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A spanyolokat nem érdekli a...

A spanyolokat nem érdekli a tisztálkodás, vagy hol vannak a tusfürdők?

Figyelt kérdés
Itt vagyok már két hete, de az összes boltban alig van választék, az itthon megszokott 18 millió féle, különböző méretű szappanok, tusfürdőkkel ellenben alig van választék mindenhol, és általában csak hatalmas nagyméretű flakonokban lehet kapni.
2018. júl. 18. 16:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Ugy latszik, a spanyolok jobban szem elott tartjak a kornyezetvedelmet, mint a magyarok. Nagyobb kiszereles, kevesebb szemet, kisebb gyartasi, szallitasi, csomagolasi koltseg, es meg takarekosabb is (aranyaiban kevesebb tusfurdo marad a flakon belso falan, mikor kiurul).
2018. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A környezetvédelem, ha tényleg emiatt van, akkor becsülendő. Nagyobb városok boltjaiban (BM, Eroski) sem láttam kicsiket.
2018. júl. 19. 08:12
 13/16 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Másra van igényük és pont nem a tusfürdő választékra. Néznek valamit gondolom és fürdenek és kész. Nézd meg azt is miben nagyobb a választék, érdekes lehet az is. Amúgy ha nem fogy az üzletek felhagynak a választékkal. A magyarok amúgy is túl sok kozmetikumot vesznek, meglepő módon többet mint a nyugati országokban.
2018. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

13: Az miért baj?

Kérdező: Nem tudtam, hogy ők is a koszos népek közé tartoznak. Mindenesetre sem praktikumérzékük, sem túl nagy kereskedelmi vénájuk nem lehet, ha a Camino mentén csak ennyire futja. Ki fog 900 ml-es öblítőnek kinéző tusfürdővel rohangálni?

2018. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, csak ugy gondolom, hogy aki a Caminora megy, az keszul ra, es nem az utolso pillanatban fog beugrani a startvonal melletti sarki kozertbe bevasarolni a szukseges kellekeket. En legalabbis biztosan keszulnek ra, mar hetekkel elotte.
2018. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyilván, de nem mindenki olyan, mint te, vagy én. Amúgy ki akarna cipelni egy hónapra való tusfürdőt, ez is egy érv. De ha én meg egy camino mellett fekvő üzlet vagyok, nyilván készülök a turistaigények kiszolgálására. Ehhez nem kell túl spekulatív gondolkodás.
2018. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!