Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek társadalmilag...

Szerintetek társadalmilag mennyire elfogadott, ha egy nő nem hord melltartót és átütnek a mellbimbói?

Figyelt kérdés
Ti hogy vélekedtek róla ha ilyesmit láttok? Illetve viseltek így felsőt? Hogyan reagált a környezetetek?

2018. júl. 27. 00:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom. :-)
2018. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
87%

A melltartó egy célirtányos ruhadarab. Az a célja, hogy ne lógjanak a mellek. Vagy a túl nagyokat kissé leszorítsa. Esetleg a túl kicsiket nagyobbaknak mutassa. Erre találták ki.


Hogy miért lett az igényesség mércéje, fel nem foghatom.

Szerintem sokkal igénytelenebb, ha vékony vállpántos ruhából, vagy felsőből kilátszik a melltartó pánt. Vagy az ujjatlanból nyári melegben látszik a már átizzadt melltartó, ha az ember lánya felemeli a karját.

2018. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
Ne csak mutogassák, hanem rakjanak rá engem cicilni. 😋
2018. szept. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
68%
Én nem vagyok prűd, de sokszor azért nem veszek fel ilyet, mert úgy érzem, hogy csúnya a kissé puffadt mellbimbóm sajna. De volt már rá példa, hogy elmentem melltartó nélkül vásárolni és az tetszett, hogy mivel hűvösebb helyen voltam, a mellbimbók álltak. Szerintem az szexi. Ha nőként látok ilyesmit, ez engem is izgat. Szerintem szexi egy szép bimbó látványa.
2022. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!