Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek társadalmilag...

Szerintetek társadalmilag mennyire elfogadott, ha egy nő nem hord melltartót és átütnek a mellbimbói?

Figyelt kérdés
Ti hogy vélekedtek róla ha ilyesmit láttok? Illetve viseltek így felsőt? Hogyan reagált a környezetetek?

2018. júl. 27. 00:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem igénytelen, hanem hülye prűd amerikanizmus, hogy egy RUHA ALATT levő mellbimbót MÉG PLUSZBAN takarni akarsz.

Tényleg nem viccből kérdezem, hogy akkor az orrod és a hajad miért nem takarod? Vagy az arcod?

Azok éppen olyan intim dolgok.


Egyébként régen éppen így megszóltak egy nőt, ha kendő nélkül mutatkozott nyilvánosan.

2018. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
31%

Ja, még egy:

szerintem nagyon undorító, ha egy nőnek meg se moccannak a mellei a pattanásig feszített melltartóban, amikor megy. Ráadásul ilyenkor az egekbe is szokta emelni, meg sokan összenyomják egymás mellé - ez is nagyon ronda.

Persze ízléseken nem érdemes vitatkozni, de engem pl. ez zavar.

A természetes szerintem sokkal szebb.

2018. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Andizsuzsi ***** válasza:
97%

"10-15 éve még ez volt a normális nálunk"


Az, hogy nem hordtunk melltartót, nem borotváltuk a hónaljunkat és nem úgy nézett ki a puncik mint egy nyolcévesé, igen. De melltartó nélkül áttetsző ruhában lenni akkor is közönséges volt.

2018. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
60%

De itt most nem áttetsző ruháról volt szó, azt senki se írta!

Hanem teljesen átlagos, normál ruháról. Amiben ki tud rajzolódni a mellbimbó, de nem látszik át.


Mi lesz még itt? Minden férfinak herevédőt kell majd viselni? Merthogy az is remekül kirajzolódik a legtöbb ruhában.


Ha pedig még ne adj' isten, egy kicsit felizgul valamelyik nőre, akkor még a rendőr le is vághatja neki?


Azt nem tudom, hogy itt mindenkiből impotenst akarnak csinálni?

2018. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
71%

A ti egyéni vágyaitok egy dolog, a közízlés meg ezek szerint egy másik dolog.


Lehet, hogy nektek a tevepata is tetszik (ezek szerint), a közízlésben meg az is ízléstelen, igénytelen.

2018. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
71%

Olyan felsőt hordok 95%-ban, amin nem üt át.


Amin meg igen, ahhoz bimbótapasz.


Olyan kicsi mellem van, hogy max. sportmelltartó jó rá, ám a ruháim zöme "csajos", így avval meg idiótán mutat.


29n, leszarom, ki mit gondol, egyébként. 6 évig kellett úgy élnem, hogy ha nem tetsett mostohaanyámnak, amit csináltam, akkor megalázott - úgy naponta.

Soha többé, senki kedvéért - jó, a párom kivétel, de ő nem is kér idiótaságokat.

2018. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
67%

Nem látom be, hogy akinek szúnyogcsípésnél alig nagyobb a melle, ergo a bimbója IS kicsi, vagy alig van, miért kéne

- legalább egy számmal nagyobb melltartót húznia

- sportmelltartóban bohóckodni, ami a ruhák nagyrészénél nem opció - max. sima pólónál, de pántos felsőnél idiótán hat

2018. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
77%

Apropó: és mi van a nagymellű FÉRFIAKKAL?


Bizony nemegy pasast látok, akinek konkrétan TÖBB (és lógós) melle van, mint nekem.


Nekik miért nem kötelező a melltartó ezzel az erővel?


Vagy a faroktartó, mert némelyiknek úgy ráfeszül a faros, hogy kirajzolja a farkát rendesen!


Kettős mérce, hmmm?

2018. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
#16 nem vagyok egyszemélyben a közízlés, de menedzserként, egyetemi tanárként olyan helyeken mozgok, amely jól reprezentálja a közízlést, és elmondtam a véleményem.
2018. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, "miért" vannak a dolgok úgy, ahogy, de most ez van. :)


Konzervatív helyen dekoltázst se villantanak a nők, de valóban úgy van, ahogy írod, hogy a dekoltázst ki lehet villantani – melltartóban. :)

2018. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!