Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha nem büdös a lábam akkor...

Ha nem büdös a lábam akkor feltehetem a lábamat zokniban a Vonaton ülve?

Figyelt kérdés
Ma történt, hogy utaztam haverommal haza Balatonról és fáradtak voltunk, meleg is volt ezért feltettük zokniban a lábunkat. Felszállt valami alsós csoport egy kisérőtanárral vagy mi a szösz volt. Nem nagyon akartuk, hogy beüljenek elénk szóval nem vettük le a lábunkat,de végül mindegyik talált helyet magának. Ha le akartak volna oda ülni akkor levettem volna... De kb. 10 perc múlva jött a kísérőjük és szólt, hogy "Le kéne venned a lábad, más oda ül" jó levettem, de aztán rájöttem, hogy nem koszos a lábam és mindenkinek van ülőhelye minek figyeljek rá. visszatettem a lábam. amikor szálltak le odajött és elkezdett baszogatni, hogy vegyem már le a lábam. Aztán kiabált, hogy kibassza az ablakon az órámat meg a napszemüvegemet ami ott volt az ablak mellett. Még azt is mondta, hogy orrba ver, ha nem teszem le a lábam mert rákérdeztem, hogy miért szól rám ilyenért. egyszer nem voltam vele paraszt a kérdésekkel, nem anyáztam és nbem küldtem el sehova. Levettem és nagynehezen leszállt de nem volt valami kellemes élmény. Cipőben vagy mezitláb én sem teszem fel a lábam az szerintem is bunkóság,de zokniban szereintem belefér. Mit gondoltok erről? Illetve az ilyen idegbeteg erkölcscsőszökről?

2018. aug. 9. 22:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod hogy nincs szaga? Aki előtte ül csak az érezheti...
2018. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kár indokokat, érveket, okfejtéseket belevinni ebbe, a láb az egy ideje büdös. Nem a kérdező lába, hanem általában. Aki volt kollégista, katona, táborozó, az ezt mind tudja, aki nem, de olvas, az magába szívja a kultúrának ezt a szeletét... A Showder klubban is visszatérő motívum, ésígytovább, végtelen sorban. Miközben bármikor lehetne mondani, hogy a pisis-kakis segget dörzsölgetni az üléshez az sem guszta, de pont vonatnál és pont ülésnél a másik fétis erősebbnek látszik.
2018. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Van akit nem zavar, van akit igen, ennyire egyszerű... Alapból nem illene, de van akinek még tetszhet is!:D Hogyha szép lábad van, meg normális vagy, akkor kevésbé visszataszító mintha egy undorító büdös állat lenne ott...:D
2018. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Alapvető higiéniai elvárás saját magunkkal és a többiekkel szemben, hogy NEM rakjuk fel oda a lábunkat, ahol más ülni szokott. Sehogy sem. Kisgyerek sem. Az is igaz, hogy a szatyrok, táskák, egyéb kiegészítők helye is megvan, ami szintén nem az ülés. Azért is ez a neve. Pihenni meg otthon kell, és a tengerparton, vagy szállodában. Ott felteheted akárhová. Bár én ott sem teszem fel az ágyra, mint, ahogy nem is ülök más ágyára stb. Ez nemcsak illem, hanem higiénia. Valahogy nem oda való, nem igaz?
2019. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

Szépen ápoltak a lábaim:

[link]


fel szoktam rakni, még senki nem szólt miatta :)

2019. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
link helyesen: [link]
2019. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Utálom, amikor felrakják a lábukat az ülésre, akár zokniban, akár cipőben, akárhogy. Otthon kellene ilyeneket csinálni.
2019. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Mezítláb rakom fel (25-26os voltam) a tiszta és ápolt lábikóimat, nézd meg a képen
2019. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Fura mezítláb felrakni, na de sok ember tenyerén is van annyi baci, mint a lábukon. A tenyerükkel mégis megérintik az ülés, ha épp megtámasztják magukat, vagy csak akármiért is, de hozzáérnek az üléshez, támlához. Ugyanaz, ha nem rosszabb.
2019. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ja, csak az átlag kéz kevesebbet szed össze az utca porából, mint a nyitott cipőben lötyögő láb. Tudod, a por lent van. Ez fura, hogy ezt tanítani kell.

Ha meg zárt a cipő, hát, akkor bizony meleg van a lábnak, az meg, az élővilág törvényei alapján büdös lesz.

2019. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!