Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha nem büdös a lábam akkor...

Ha nem büdös a lábam akkor feltehetem a lábamat zokniban a Vonaton ülve?

Figyelt kérdés
Ma történt, hogy utaztam haverommal haza Balatonról és fáradtak voltunk, meleg is volt ezért feltettük zokniban a lábunkat. Felszállt valami alsós csoport egy kisérőtanárral vagy mi a szösz volt. Nem nagyon akartuk, hogy beüljenek elénk szóval nem vettük le a lábunkat,de végül mindegyik talált helyet magának. Ha le akartak volna oda ülni akkor levettem volna... De kb. 10 perc múlva jött a kísérőjük és szólt, hogy "Le kéne venned a lábad, más oda ül" jó levettem, de aztán rájöttem, hogy nem koszos a lábam és mindenkinek van ülőhelye minek figyeljek rá. visszatettem a lábam. amikor szálltak le odajött és elkezdett baszogatni, hogy vegyem már le a lábam. Aztán kiabált, hogy kibassza az ablakon az órámat meg a napszemüvegemet ami ott volt az ablak mellett. Még azt is mondta, hogy orrba ver, ha nem teszem le a lábam mert rákérdeztem, hogy miért szól rám ilyenért. egyszer nem voltam vele paraszt a kérdésekkel, nem anyáztam és nbem küldtem el sehova. Levettem és nagynehezen leszállt de nem volt valami kellemes élmény. Cipőben vagy mezitláb én sem teszem fel a lábam az szerintem is bunkóság,de zokniban szereintem belefér. Mit gondoltok erről? Illetve az ilyen idegbeteg erkölcscsőszökről?

2018. aug. 9. 22:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Nem lesz az büdös, ha megfelelö dezodort használsz rá.
2019. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!