Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miert zavar másokat, ha...

Miert zavar másokat, ha félmeztelen mászkálok?

Figyelt kérdés

Van kinn 35 fok, leveszem a pólóm, az emberek fején meg látszik a megrökönyödés és meltatlansag. Mintha a farkam lógatnám vagy valami...de bikinis lányokat sem látok sehol, pedig majd megpusztulnak ruhában.

Amerikában és hasonló forró helyeken tök normális így mászkálni. Vagy mindenki ennyire szégyenli a testét?


2018. aug. 14. 16:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyiptomban nyilván, a sivatagban.


Olaszországban meg szabadelvűbbek

2018. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Megnézném én azt a nőt, aki Egyiptomban "ledobja" a ruhát. Legfeljebb a férfiak (habár erről sem hallottam még, hogy ott hogyan szokás). A nőknek meg marad a hosszú ruházat meg a kendő.


Egyébként ez a kérdés nekem eléggé csak hisztinek tűnik. Én egyedül lakok, otthon bárhogy mászkálhatnék, de még nagy melegben is van rajtam egy könnyű póló. Felszívja az izzadtságot, és nem melegít. Simán ki lehet bírni.

2018. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A hetvenes nyolcvanas években rengeteg férfi volt félmeztelenül az utcán nyáron,és senkit nem zavart.Sőt strandokon a nők nagy része is félmeztelenül napozott,fürdött,simán ledobták a bikinifelsőt.
2018. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, utána jött csak ez a hülye, prűd amerikanizmus.
2018. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A hetvenes években egyáltalán nem olyan sok ember mászkált félmeztelenül. Nincs lényeges különbség. A bikini felsőben annyi, hogy egyáltalán nem minden strandon volt ez magától értetődő, csak néhányban,ahol ez lett a szokás. Ma ebből kevesebb van, de van. Az idén is többször voltam ilyen strandon.


Az egyiptomiak nem mászkálnak félmeztelenül, legalábbis sokkal kevesebben, mint errefelé. Pedig ott tényleg indokoltabb lenne. Az olaszoknál sem akkora rendszer ez (kivéve fürdőhelyeken, de a fürdőhely mindenütt más).


Egyébként a trópusokon pont azért nem járnak úgy, mert kitaláltak egy jobb megoldást. Mit gondolsz miért hordanak ott a férfiak sok helyen bokáig érő szoknyaszerű, egybeszabott ruhát? Ha veszel egyet (ott) és kipróbálod, rögtön megérted. Amúgy meg úgy sem hinnéd el.

2018. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Emlékszem egy sztorira a nyolcvanas évek elejéről,még gyerek voltam.Egyik családi ismerősünk balatoni nyarólóját kerestük,nehezen meg is talátuk.Az ajtó nyitva volt.Amikor bemettünk mindenki félmeztelenül volt,két férfi és három nő,2 férj, 2 feleség és az egyik férfi húga. Otthon dolgozgattak,takar1tották az udvart, a házat.Senkinek sem volt feltünő,hogy a nőkön is csupán egy bikinialsó volt és ciciben végezték a munkát,pont mint a férfiak.A férfiaknak meg nem hiszem hogy lett volna hátsószándékuk mert minden normálisan folyt.
2018. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!