Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Iskolai tolvaj lebuktatása?

Iskolai tolvaj lebuktatása?

Figyelt kérdés

Valaki (valószínűleg az osztályból) lassan már rendszeresen lopja el a táskákból/tárcákból a pénzeket

Eddig csak testnevelés óra alatt fordult elő, természetesen az öltözőben hagyott értékekkel

Én (felmentett vagyok) nem láttam ma senki "külsőst" bemenni óra alatt, de mégis tűnt el egy lánytól pénz, úgy, hogy mi voltunk egyedül az öltözőben (mármint osztály)

Bárkinek bármi jó ötletet megköszönnék

16/l (kilencedikes)



2018. okt. 9. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#8 Persze, füstjelzőből, régi foszforeszkálós órákból stb. ki lehet nyerni ilyesmit, viszont én semmiképp sem javaslom. A radioaktív anyag nem játék, akármennyire is tűnik veszélytelennek. Az alfa-sugárforrások pl. egész addig nem veszélyesek, amíg véletlenül a testen belülre kerülnek (belélegzés, lenyelés), azután viszont kampec lehet belőle.


"de ezt a fizikatanár tudni fogja"

Nem, egy mezei pedagógust nem képeznek ki ilyesmire. Ő nem radiológus szakorvos, sem pedig atommagfizikus.


Egy papírpénz sorozatszámának feljegyzése és/vagy megjelölése a legjobb és egyben legegyszerűbb az eddigi ötletek közül, felesleges ezt túlbonyolítani. Ha a tanár nem nyúlhat a táskába, ki kell hívni a zsarukat, oszt annyi.

2018. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a sztorinak mi lett a vége? :)
2019. márc. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Kiderült ki volt?
2019. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi lett belőle.
2021. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!