Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 23-án inkább hanyagoljam?

23-án inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Röviden arról lenne szó, hogy oroszul tanulok és lenne mit gyakorolnom, de kevés az időm. Október 23-án ugye lenne időm, mert nemzeti ünnep. De '56-ban a SZU (aminek jelentős tagja volt Oroszország) ellen volt forradalom. Mármint tudom, hogy a nyelv nem tehet erről (se az átlag oroszok, főleg a az új generáció) de azért mégis lehet, hogy meg kéne adnom a tiszteletet. Mit gondoltok, az nem lenne olyan nagy probléma ha mégis tanulnám? (Ez a kérdés tudom, hogy iszonyat hülyén hangzik, de szerintem a lényeg érthető)

2018. okt. 19. 18:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10-es De az is érdekes amikor azért mert nem bírom a német nyelvet, hangsúlyozom a nyelvet, azért én már német-ellenes vagyok... Szerintem valakit nemzetiség alapján megítélni/elítélni alapvetően hülyeség, ízlés szerint meg szintén...
2018. okt. 21. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!