Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Beszóltak, mert nem köszöntem...

Beszóltak, mert nem köszöntem idegennek a buszmegállóban Törökbálinton. Wtf? Bp. Mellett vagyunk, párom Törökbálinton lakik, indulok hazafelé, állok a buszmegállóban és hangosan megjegyzi egy illető a partnerének, hogy ez idejött de nem tud köszönni.

Figyelt kérdés

Nem is tudtam hirtelen hova tenni ezt magamban, kiakadtam. Azt sem tudom, kicsoda, mit köszöngessek neki. Végül is nem egy kis faluban vagyunk az ország végében, ahol áll egy közösség 100 emberből, hogy mindenkinek köszönjek.



Még egy kis városban / faluban elnézem ezt, de itt Pesten és Pest megyében, főleg a Bp. melletti részeken nem. Mégis mit képzelnek az emberek magukról? Miért szólnak be, miért sértegetik az embert? Nem köszöntem, mert nem ismerem és akkor már nem is vagyok ember? Azért gondolkodjon már el magán az ilyen.


2018. okt. 30. 22:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem szóltak be. Hozzád senki se szólt. "hangosan megjegyzi egy illető a partnerének, hogy ez (EZ)..." Ennyi erővel már hozzád is szólhatott volna, vagy ő köszönhetett volna neked, ha nála ez így szokás.
2019. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!