Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért utálják a magyarok...

Miért utálják a magyarok többsége az ukránokat, amikor fél Magyarország belőlük él meg?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 09:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
67%
9/10 -és teljesen egyetértek veled , főleg az hogy az elnökük mely régebben komikus volt , s egy adásban épp hogy a gitár takarta ki a nemesebb részét , s még az ilyenből lesz elnök?!, így igazán mondhatóm azt hogy egy undorító mocskos nép ,lop , hazud , s elnyomja az ottani kisebbségi népeket , s ahogyan írta az előző piszkálja az oroszokat , aztán ha ők megtámadták országukat akkor meg össze vannak szarva , hogy úr isten mi történt , s kapja Amerikából meg Natoból a segítséget , na ezért gyűlölöm az ukránokat.
2022. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Teljes mértékben utálom az ukránokat. Ő nekik kussolni kéne itt, a mi országunkban, ehhez képest még ők akarnak parancsolgatni, meg úgy beszélnek a magyarokkal, mint a kutyákkal, sajnos, jelenleg ukránok a kollégáim a munkahelyemen, úgyhogy tudom mi a helyzet, de nem ez az első munkahely, ami tele van ukránokkal, az előző munkahelyemen volt is incidensem jó pár ukránnal. Az egyiket majdnem megvertem, hisz én egy nemzeti érzelmű ember vagyok és azt mondom, hogy dögöljenek meg.
2022. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Na most már értitek, miért utáljuk az ukránokat? :)))))))
2023. júl. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!