Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van olyan hogy kényszeres...

Van olyan hogy kényszeres hazudozó?

Figyelt kérdés
és lehet hogy valóságnak éli meg?
2010. jún. 27. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kényszeres hazudozót keresel, itt vagyok én! xD

A mindennapokban szinte minden esetben, mindenkinek, mindenről képes vagyok hazudni, akkor is ha tényleg semmi tétje nincs hogy igazat mondok-e vagy hazudok, és már annyira "beleszoktam" hogy bármilyen hihető dolgot ki tudok találni, elő tudok adni, mint igazság, és ha jól hazudok, akkor senki sem jön rá hogy nem mondtam igazat xD . . .

2010. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy mennyire éli meg valóságnak de nekem van olyan ismerősöm, aki állandó hazugságokban él. Egyik hazugságból másik hazugsággal vágja ki magát, hazugságra épül az egész párkapcsolata, már azt sem lehet elhinni neki, amit kérdez. Ő egyszerűen nem volt elégedett az életével, és próbálta kicsit felpörgetni. Ha ismerkedik akkor hazudik magáról, az életéről, a magaviseletéről, mindenről, amiről csak lehet... Így találta meg azt az ideális világot, amiben az lehet, aki szeretne lenni. Nem rovom fel neki, mert amúgy egy nagyon rendes hapsi, beszéltem már párszor vele arról, hogy sokkal könnyebb lenne az élete, ha nem hazudozna egyfolytában, de nála ez más zsigerből jön. Szerintem kicsit pszichiátriai eset is.
2010. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van, ismerek én is ilyet. Ő nem csak akkor hazudik, mikor úgymond "van belőle haszna", hanem ha mondjuk unatkozik, akkor kitalál valami hazugságot, amiből persze később baj lesz. Ráadásul annyira átlátszóak a dolgai, mindenki tudja már a környezetében, hogy hazudozó.
2010. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor a csajom ilyen kényszeres hazudozó. semmi haszna belőle. csak a vitát szüli. és teljesen átlátszó h kamu. nemszégyelli magát az ilyen? v magát is becsapja?
2010. jún. 27. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,és már nem tudom abbahagyni. Borzalmas. Egyszerűen vmiről eszembe jut vmi,és elkezdek kitalálni 1 történetet,amit úgy mesélek el,mintha megtörtént volna velem.
2010. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
90%
Van, a legsúlyosabb eseteket egy helyre gyűjtik, egy Duna-parti épületbe.
2010. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Van.. az a legszarabb mikor már az illető észre sem veszi, hogy hazudik...
2010. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

akkor a csajom ilyen kényszeres hazudozó. semmi haszna belőle. csak a vitát szüli. és teljesen átlátszó h kamu. nemszégyelli magát az ilyen? v magát is becsapja?


Nem, az ilyen teljesen normálisnak veszi a dolgot, már a szégyenérzet teljesen elmúlt belőle, annyira megszokta, hogy fel sem tűnik neki a hazugság (hazugság hátán...)

2010. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lehet ezzel valamit kezdeni? hogy gyógyitható?
2010. jún. 28. 12:20
 10/11 anonim válasza:
100%

anyósom is ilyen,de ő teljesen természetesnek veszi,még ő maga is elhiszi amit mond!

teljesen komolyan is gondolja,még ilyen apróságokkal is pl. mint hogy beengedte a kutyát.akkor még hihető is lenne,mikor nincs otthon semmi,de ezt olyankor állítja mikor az egész család otthon volt...az a baj hogy a fiait is így nevelte fel,azok se különbek...

2011. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!