Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A ti családotokban is van...

A ti családotokban is van minden féle hagyomány hogy mit bunkóság ajándékozni?

Figyelt kérdés

Nálunk pl semmiféle cuccot aminek nyele van, mert az munkaeszköz? Nem tom, nem értem.

Meg aztán, hogy tisztálkodási szert pl szappan, dezodor stb. nem illik mert azt jelentheti hogy az ajándékot kapó fél büdös/mosdatlan.


Nálatok is van ilyen?



2018. dec. 17. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2018. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen. Azt már én js hallottam,hogy tusfürdőt bunkóság adni ennek ellenére én szoktam venni. Nem a legolcsóbb fajtákat, ünnepekkor szerintem belefér a drágább kiegészítve fürdősóval stb.
2018. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Dezodorról már én is hallottam ezt, néha cukkolok is másokat ilyesmivel, ha ilyesmit kapok :)

Egyébként nincs erre külön hagyomány nálunk.

2018. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Munkaeszközt, konyhai dolgot, olyat adni amivel dolgozni kell, azt mi sem szoktunk ajándékozni. Nrm azért mert bunkóság, hanem az ajándék nehogy már a melóról szóljon. Lakás dekorcuccokat, ruhaneműt, könyvet, naptárat, ékszereket szoktunk ajándékozni általában. En nem szívesen kapok nem maradandó holmit (tusfürdő, tea, csokicsomag) ezért ezeket nem is ajándékozok.
2018. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nincs. Nálunk jár a nyeles dolog, meg a szappan is, mint ajándék. És senki sem sértődik meg. Egyedül havi bérletet nem szoktunk ajándékozni, de csak azért, mert eddig nem jutott eszünkbe.
2018. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!