Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A sörözés nem illik egy nőies...

A sörözés nem illik egy nőies nőhöz?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mit gondoltok arról, ha egy nő sört iszik, szeret sörözni. Tényleg nem illik egy hölgyhöz? Most ne részegségre gondoljatok, hanem arra, hogy egy csinosan öltözött nő megiszik egy sört valahol beszélgetés közben. Ez ront a nőiességén?
2019. jan. 7. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek olyan hülye konvenciók, én ebbe nőttem fel, hogy egy nő ne járjon kocsmába, ne sörözzön. Sokáig én is így gondoltam, és pl soha nem is tudnék meginni egy pohár sört sem, pláne nyilvános helyen, de szerintem nem ront a nőiességen. Mondjuk egy pohár bor szebben mutat a kézben, de mondom, nekem ez ilyen belső nünüke :D
2019. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Én szerintem semmi probléma sincs vele. Az én barátnőm is iszik néha sört 20/F
2019. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
78%

Mérték függő!


[link]

2019. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én imádok sörözni és nő vagyok :D xarok arra, h ki mit gondol erről.
2019. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!