Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én hozzám milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én hozzám milyen kinézetű lányok illenek? Ha egyáltalán illik valaki ilyen kinézetűhöz, mint én.21 F

Figyelt kérdés

Nincs valami előnyös kinézetem, emiatt nincs sikerem a nőknél. Véleményetekre lennék, kíváncsi, hogy szerintetek milyen lány illene hozzá, milyen kinézetű?

Magas és vékony testalkatom van.


Itt egy képe a felsőtestemről:

[link]


Szerintetek van olyan lány akinek tetszik ez a testalkat?


Aki szeretné, annak privátban küldök képet az arcomról is. De légyszívesen normálisan válaszoljatok.

Köszönöm:)


2018. aug. 4. 10:47
1 2
 1/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Nem a testalkatod miatt nincs barátnőd. Ennyit elárulok neked.
2018. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem csak kinézet alapján illesz össze valakivel.
2018. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
21 éves létedre elég hülye vagy, hogy azt hiszed, hogy kinézet alapján illik vagy nem illik hozzád vki.
2018. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Először egymást testét látjuk, ha ez előnytelen akkor kisebb az esély a kapcsolatra, szerintem. Tudom hogy inkább a belső a fontosabb, de a külső is számít, főleg az elején.
2018. aug. 4. 10:52
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Egy pici, nálad jóval fiatalabb, alacsony vékony/normál lány.
2018. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Muti az arc kepet.
2018. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

Húzd ki magad, vállakat hátra, mellet előre fiam, állj úgy mint egy férfi!


Nem kellenek képzelt dinnyék a hónod alá, de legyen tartásod, úgy állsz mint egy 13 éves kislány a fiúöltözőben.


Ez a testtartás sokat elárul a nem létező önbecsülésedről.


Sikerélmény=önbizalom.


Nagyon is jó alkatod van, csak nincs kiaknázva.Hosszú kezek, jó arányok.Ha kicsit edzenél, akár saját testsúllyal otthon akkor egész jól néznél ki, és növekedne az önbizalmad is.

2018. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 Hát bocs, de én bárkinek a kinézetét is látom, nem fogom rögtön kinézet alapján eldönteni, hogy hozzám illik-e.

Beszélgetek vele, ismerkedek, beszélgetés során tūnik fel leginkább, hogy érdekes-e számomra valaki.

2018. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

Nekem bejon,olyan vagy,mint a csoporttarsaim edzesen. Erdekel a fejedrol a kep.

N/35

2018. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jöhet az arckép, a tested teljesen jó.
2018. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!