Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a diplomatikus válasz...

Mi a diplomatikus válasz arra, ha megkérdezik, hiszek-e istenben? Nyilván a kérdező azonos véleményt vár, többnyire igent.

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 20:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod az őszinte álláspontodat Ha normális, akkor tiszteletben tartja.
2019. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre kétféle válasz van: igen vagy nem. Diplomatikus válasz pedig nincs, azt kell mondani, amit gondolsz.
2019. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
39%
Ez mindenre válasz: "Soros bérenc".
2019. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
1-es: többnyire nem a normálisak kérdezik meg.
2019. febr. 14. 20:30
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normálishoz elmeorvos kell, és pszichiátriai módszerek.
2019. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha valami feljebbvalód kérdezi, aki kénye-kedve szerint súlyos befolyással lehet a jövődre nézve, akkor felőlem kanyarítsd ki a számára elfogadható választ... Az összes többit meg határozott mozdulattal el lehet küldeni a dolgára.
2019. febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
77%
Ha igazán férfivá akarsz válni, akkor amit gondolsz amit mondassz és amit teszel az ugyanaz. Ha azt akarod hogy legyen tartásod akkor álj ki a véleményed mellett.
2019. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
68%
Én hívő ember vagyok, ha tőlem kérdezik, nem érdekel, milyen választ várnak, megmondom. Talán szégyen? Mondjuk én ilyesmit csak régi barátság, vagy hosszú ismeretség után kérdezek meg (ha egyáltalán megkérdezem), szerintem ez aztán mindenki legszentebb magánügye. Egyébként ha nem akarod kimondani (miért lennél köteles), legegyszerűbb ezt válaszolnod. (Ti, hogy magánügy).
2019. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Hívőnek kötelessége megvallania a hitét, az ateistának meg a jellemétől függ. Ő esetleg hivatkozhat magánügyre.
2019. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Én vallásos vagyok, és nem szégyenlem, nem hinném, hogy ez szégyellni való. Ha valaki megkérdezi, megmondom neki. Téritgetni nem szoktam, de ha valaki ateistát érdekelnek z ilyen kérdések, akkor szívesen elbeszélgetek vele erről.
2019. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!