Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfi WC miért olyan igényte...

A férfi WC miért olyan igénytelen?

Figyelt kérdés
Mi nők akartunk bemenni a hosszú sor miatt oda, mivel percek óta nem volt mozgás. Nemhogy WC fülke nem volt, de még piszoárok sem, csak a falon voltak ilyen öblítők. Nem is értettük mi lehet ott, amikor pisilnek, mivel csak a sarokban volt egy kis lefolyó, gondolom a falra kell pisilni és ott a szélén pedig lefolyik nagyon higiénikusan. Amit egyáltalán nem értek, hogy mit csinálnak ott, ha nekik sem csak pisilniük kell.
2019. ápr. 22. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom hova jársz te, de én eddig minden férfi WC-ben találtam fülkét.
2019. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én kisvárosi temetőben (a pusztában) láttam olyan budit, hogy az ajtó mögött hagyományos pottyantós, az ajtó nélküli fülkében, ami mellette van csak egy meszelt fal, kis árokkal a fal tövében.
2019. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 Én lány vagyok és bizony tudnék mesélni a gimis wc-kről. Azok a mozisnál is rosszabbak. :(


Letört kilincsek, vércsíkos falak, le nem húzott wc-k, leejtett használt tisztasági csomag, állandó füstszag, lehugyozott ülőkék, ráadásul a lányok nagyon szeretnek ebben az életkorban azzal szórakozni, hogy rányitogatnak egymásra. Ráadásul állandó tömegnyomor van, mert ugye egyedül nehezükre esik pisilni, így egy kis lyukban nyomorog 3 ajtó mellett vagy 8 ember. 😕 Ha tehettem vagy a férfi wc-be mentem vagy visszatartottam hazáig.


A női wc-k egyáltalán nem tiszták.

2019. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
A férfi wc igénytelen? Németországban éjjel,autópálya,már hasfájás annyira kellett pisilnem. Megálltunk egy fizetősnél . Pénz bedob,ajtó nyílik. Orrfacsaró bűz,gondoltam megugrom,különben széthasadok. Bementem..5 fülke amiből 4 full kakás,véres,tampon ,papír mindenhol ötödik fülke...minden csupa csupa pisi,a padló a wc ,papír a padlón a pisiben. Fordultam ki a wc-ből ,öklendeztem. Gondoltam inkább szétrobbanok de én ott tuti nem megyek el. Párom benézett a férfibe,nem volt bent senki,bementem. Érdekes módon nem volt szag,nem volt kaka a wc-n , a falon. Nem kellett beúszni a pisin. Ennyit az igénytelen férfi wc-ről. Sok fiatal lány és miss pitsa megjátsza az eszét,miközben szétfossa a wc-t,nem takarítja le maga után,kezet mosni nem tud stb... Csak ámulok a plázák mosdóiban,hogy csak azért állnak meg a kézmosónál mert ott van a tükör,smink ,haj megigazít majd kétmosás nélkül távozik.
2019. júl. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Férfi wc-ben (piszoar) pisiltem mar sokszor, pisilőeszközzel, nőknek van kitalálva. Higiénikus és jó cucc
2021. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!