Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire etikus a rudtanc?

Mennyire etikus a rudtanc?

Figyelt kérdés

És már hol van a határ ahol az már nem rudtánc hanem sztriptíz pl: ha a lánynak már kint van a feneke?


Mert ugye bár nem a fenekén forog, surlodik, stb...



2019. ápr. 26. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

A pole-fitness versenyeken van szabályzat a ruha méretét illetően. A versenyből kizárást eredményez, ha valakinek a színpadi ruhája intim testtájakat mutat.

Erre gondolsz?

2019. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%

Meg lehet nyugodni, a rúdtáncosok, műkorcsolyázók, rg-sek, atléták pontosan azért hordanak testhez simuló ruhát, amiért pl az úszók is: nem akadályozza a mozgást és gyorsaságot biztosít. Gondoljatok már bele, hogy lehetne ezeket a sportokat rendesen csinálni susogós melegítőben vagy földig erő szoknyában? Sehogy! Meg aztán rendesen kimelegszik az ember mozgás közben... Egyiküknek sem az a célja, hogy a feneküket bámuld.

És egyébként van rá szabályzat, hogy a versenyeken milyen hosszú és mennyit takaró ruhában kell lenni.

Hogy mikortól sztriptíz és erotika? Hát onnantól, hogy közben levetkőzik az illető hölgy és tangában/meztelenül táncol. Ezt jelenti a sztriptíz szó. Vetkőzést.

2019. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
19%

Nem a sportértékét akarom elvitatni, de ne csnáljunk már úgy, mintha nem a szexről szólna.


A rúdtánc dióhéjban az, ahogy egy nő vonaglik egy péniszen. Igen, tudom hogy ókori indiai eredete van, tudom hogy férfiak is csinálhatják, tudom hogy sportteljestmény, de attól még a szexről szól.

2019. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!