Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezt túlreagálom, vagy más is...

Ezt túlreagálom, vagy más is kifejezetten sértőnek találja?

Figyelt kérdés

Taxisofőrként dolgozom Budapesten.Korábban áruszállító voltam, és most egy olyan "elit" helyre mentem ahová korábban árut is szállítottam.

Megismert a tulajdonos, beszélgettünk miközben vártam az utast.

Ott állt egy idősebb tag, ő volt elvileg a főpincér.

Néha ő is beleszólt a beszélgetésbe, jó fejnek tűnt.

Megjött az utas, én pedig kezet nyújtottam a főnöknek elköszönésképp, majd ha már ott volt a pincér neki is.

Ez a bejárati ajtótól két méterre volt, ahogy kiléptem visszafordultam,hogy óvatosan csukjam az ajtót.Ekkor láttam, hogy a pincér fintorogva rázza le a kezét amivel kezet fogott velem, majd megindult befelé, gondolom a csaphoz.

Utánaszóltam, hogy remélem nem fog lesorvadni a tetves kezed (és még hozzátettem egy pár nem túl kedves szitokszót is, de ezt utólag megbántam így nem részletezném)

Iszonyatosan felment bennem a pumpa ott, ez szerintem óriási sértés, inkább szemen köpött volna, az egyenesebb lett volna.

Nem volt izzad a tenyerem, nem voltam koszos sem, nem tudom hova tenni.

Viszont nincs üldözési mániám, és teljesen egyértelmű volt, a kézmozdulata.


2019. jún. 26. 11:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, hogy ez nekem szólt, láttam, egyértelmű volt a szituáció.Nem kaptam volna fel a vizet, ha nem vagyok benne biztos,hogy nekem szól.és ő sem tagadta mikor szóvá tettem.
2019. jún. 26. 21:14
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
De nem az a lényeg, hogy neked szólt-e, hanem az, hogy így nem viselkedünk. Soha.
2019. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

Wikipedia:


Obszesszív-kompulzív zavar:


Gyakori a megszámolási kényszer, melyben például a kockaköveket, lámpaoszlopokat kell megszámolni. Ide tartozik a baktériumiszonyból adódó kézmosási, mosási, takarítási kényszer, valamint az érintési, kézfogási képtelenség is.



:)

2019. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 TappancsMancs ***** válasza:
2019. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!