Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondolnátok egy megtért...

Mit gondolnátok egy megtért tömeggyilkosról?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok egy olyan emberről aki ártatlanok tucatjait mészárolta le, utána megtérne?

2019. aug. 17. 14:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
19%
Nem hagynám megtérni az ilyen embereket,hanem a hősön terén nyilvánosan fejbelőném,és minden embert aki gyilkolt akármilyen okból,azokkal ugyanezt tenném.Tehát igen,visszaállítanám a halálbüntetést Magyarországon.Sőt már rég vissza kellett volna.
2019. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
12%

Keresztény fundamentalisták befogadnák, mondván, "halleluja, milyen nagy az Úr kegyelmet", és testvérként köszöntetnék.


Én meg azt mondom, hogy az ilyen ember bűnére nincs bocsánat, rohadjon meg ott, ahol van.

2019. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
39%

Neki lehet, hogy csak számok és egy jó kaland volt, de több száz embert, családot, közösséget rombolt le (vagy legalábbis olyan sebet okozott rajtuk, amit nem lehet kitörölni vagy jóvátenni).

Ha egy ilyen ember bánja a bűnét és nem is lesz öngyilkos, akkor minimum rabszolgaként kellene dolgoznia azon, hogy más emberek életét jobbá tegye. (nem nevet változtatni és könyvekben okoskodni messziről).

Ha meg nem beszámítható, akkor sem ő az áldozat. És inkább ő legyen az áldozat, mint újabb ezer ember.

2019. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
91%
Börtönben is élhet megtért emberként.
2019. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Az ilyen ember nem szolgálhat papként vagy lelkészként, ha kiengednék a börtönből?
2019. aug. 17. 14:47
 6/44 anonim ***** válasza:
12%

Az ilyen embereket kivégeztetném. Egy injekció, aztán már élhetőbbé vált a bolygó.

Nem érdekelne, hogy megtérne. Nem engedném emberek közelébe. Felőlem kínok közt halhat meg, mert azt érdemelné.

2019. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Keresztények vagytok?
2019. aug. 17. 14:59
 8/44 anonim ***** válasza:
21%

Én ateista, de tiszteletben tartom mások hitét.

Aki ártatlanokat ölt meg, és nyomorított meg, az halált érdemel, és egy csepp megbocsátást sem.

2019. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Szerintem szolgálhat, de nem vagyok benne biztos.
2019. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok,8-as leírta a véleményem.
2019. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!