Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények miért csak...

A keresztények miért csak akkor fogadják el a melegeket, ha azok heterónak hazudják magukat, vagy izomból lemondanak minden boldogságról és magányra ítélik magukat?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 22:31
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
60%
Örmlök hogy átment a lényeg
2019. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:

Keresztény vagyok,de elfogadom a melegeket.

Ez sajnos egy genetikai rendellenesség.Ismerek olyant,hogy normális családban nőtt fel és mégis homoszexuális.A fogamzásgátló viszont nem megoldás,mert nem tudhatod,hogy épp meleg lesz a születendő gyerek,vagy heteró.

2019. aug. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
19%

"Ismerek olyant,hogy normális családban nőtt fel és mégis homoszexuális"

Sajnos nem csak a család neveli a gyereket, hanem a média, az iskola, a barátok, a korszellem, úgyhogy nem lehet kijelenteni, hogy ez genetikai betegség.

2019. aug. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
16%
Nem szerezhet magának nő feleséget?Avval élhet egy boldog életet simán.Mi nekünk keresztényeknek a paráznaságról le kell mondjunk,mert eleve tiltva van és a lehető legszeretőbb életre kell törekedjünk.A homoszexualitás is bűn és,ezért nem szabad csinálni.Még csak az utcán se vágyódhatunk egy nő iránt,mert az házasságtörés.Egyedül a feleségünk/férjünk, nemtől függően mutathatunk erotikus vágyakat.Ha ezeket megtartjuk és még más parancsolatokat is,akkor a Lélek gyümölcse látható kezd lenni rajtunk.
2019. aug. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
39%

"heterónak hazudják magukat,"


Ha ezt hazudja, akkor engem, vagy egy bármilyen embert becsaphat, de Istent nem.

2019. aug. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
93%
A keresztények? Én keresztény vagyok de semmi bajom azzal ha valaki meleg. Csak ne vonuljanak fel, de részemről amíg mindketten élvezik és nem ártanak senkinek vele azt csinálnak otthon a hálószobában amit akarnak. Sőt, sétálhatnak kézen fogva az utcán, nem érdekel, csak ne vonuljanak fel, senki sem kíváncsi rá.
2019. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
80%

Azt tartom különösnek, hogy van ez a homokosság amit úgy pellengérre állítanak miközben a többi (szerintük) bűnnel sokkal megengedőbbek. Pedig pont az ő könyvük mondja hogy a legkisebb bűnnek is halál a zsoldja és mártírarccal mondogatják egymának, hogy "tudod testvérem én nagy bűnös vagyok".


Szóval ha te bűnös vagy:

- múltkor berúgtál

- anyáddal kiabáltál

- nem vetted fel a stoppost pedig segíthettél volna neki

- csúnyán szóltál a munkatársadhoz

- átlépted a sebességhatárt

- valakiről a háta mögött beszéltél

- bottal megverted a gyereked


...akkor nem értem milyen alapon vagy másnak a bűneivel elfoglalva te farizeus p*nci.


(Ja bocs, bottal szabad verni a gyereket a biblia szerint, úgyhogy azt vedd le a listáról)

2019. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
8%

"többi (szerintük) bűnnel sokkal megengedőbbek."

Te összekevered a bűt a betegséggel! Az általad felsoroltak bűnök, kisebb nagyobb vétségek, mig a homokosság betegség!

2019. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
7%
Persze, tökre elfogadjuk. Nem csináltak semmit, csak a nyakunkra hozták az AIDS-et.
2019. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
11%
#14: Pál apostol viszont azt írta, hogy mégis jobb annak, aki egyedül van. Tehát ez sem teljesen igaz, hogy nagyobb lelki szintre lehet kerülni egy biztos családban.
2019. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!