Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor vezettèk be az eretnekek...

Mikor vezettèk be az eretnekek inkvizicioját a Veronai zsinaton?

Figyelt kérdés

#zsinat #Eretnek Verona
2019. aug. 26. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
0%

30.Hol írtam,hogy Jèzus teremtmèny?

Rájöttem èrtelmezni sem tudsz!

Vagy olvasni sem?

2019. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
87%

Konkrétan itt írtad:

"Igy Isten amit mond azt tesznek a szellemteremtmènyek is Jèzussal az èlen."

Elég nagy baj, hogy már olyan szinten elborította a düh az elmédet, hogy azt se tudod mit írsz.

2019. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az agyamat sem borította el a düh ès egy emberre sem haragszok,de a bünös,hazug,hamis al keresztèny cselekmènyire igen.
2019. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
81%
De legalább látom, hogy a hozzászólásodból vett idézetre már nem tudtál mit reagálni, melyben a teremtmények közé soroltad Jézust.
2019. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
87%
Meg lett mutatva, hogy hol írtad, hogy Jézus teremtmény. Tehát nem a 68%-os nem tud értelmezni, hanem te, ráadásul a saját hozzászólásaidat SEM. Igaz, engem nem lepett meg, hogy nem láttad be, hogy már megint feleselegesen mocskolódtál. Hisz tőled csak ezt szokta meg az ember.
2019. nov. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
81%

"ès egy emberre sem haragszok,de a bünös,hazug,hamis al keresztèny cselekmènyire igen."


Akkor kezd magaddal.

2019. nov. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
0%

35.Ezèrt magyárázzátok fèlre a bibliát mert nem tudtok èrtelmezni.


29 bejegyzès."Így Isten amit mond azt tesznek a szellemteremtmènyek is,Jèzussal az èlen"

Itt minden èrthető ès mit lehet fèlremagyarázni.

Egy kisiskolás hasonlat:*Így Isten amit mond azt teszik a juhok is,Jèzussal az èlen*.

Itt akkor Jèzust juhnak lehet nevezni?

Nem.

De ti annak neveznètek.

Ti mindent a Szentháromság szerint èrtelmeztek nem a biblia szerint.Belesujkolva minden bibliai versbe ès magyarázatba a hamis tantètelt.


Pèldabeszèdek24."Akkor születtem,amikor mèg nem voltak mèly vizek,mikor mèg nem voltak vízzel teli forráok"

Kolosszè 1:15"Ő pontosan olyan,mint a láthatatlan Isten,ès Ő az egèsz teremtès elszülötje"

"Jelenèsek.3:14."A laodiciai gyülekezet angyalának írd meg: Ezeket mondja az Ámen,a hű ès igaz tanú,Isten teremtèsènek kezdete"

Jel.1:5."Jèzus Krisztustol,aki,*a hü tanú*,az elsőszülőtt a halottak közül ès a föld királyainak uralkodója"!


Ezekből mit nem èrtetek?

Mindent èrtetek,nem lehettek ennyire balgák,csak èppen a hamis tantètelèrt kiforgatjátok az embereket ès a bibliát.


Sem az Atya sem Jèzus nem örvend ezeknek

2019. nov. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
81%
Az őrtorony szerint teremtmény. Csak nem téved akkor a szervezet?
2019. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
0%

38.Látszik a Szentháromság megtanított rosszindulatunak lenni.

Mèg bibliaba is belekötsz,szellemi inkvizitor vagy.

2019. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
81%
Én azt írtam, hogy az őrtorony szerint teremtmény. Nem belekötöttem, hanem csak szóltam, hogy épp az őrtorony ellen szólsz. De sebaj, max kiközösítenek.
2019. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!