Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor vezettèk be az eretnekek...

Mikor vezettèk be az eretnekek inkvizicioját a Veronai zsinaton?

Figyelt kérdés

#zsinat #Eretnek Verona
2019. aug. 26. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
100%

"ő most jelenleg jehova tanúi tanítását nevezi mosléknak"

Akkor legalább ebbe igaza van neki :)

2019. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
0%

70,71.

[link]


Ezt mèg lehet nem láttátok.

Nevetsèges,aki vèdi ezeket.

2019. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
Az csöppet sem zavar téged fene nagy gyűlölködésedben, hogy a tanúk tanításán akadtál ki, lemoslékoztad és most valahogy valami fura agyműködés miatt már megint a katolikusokat szidod? Te valamilyen elmebajban szenvedsz?
2019. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
0%
Hat igen a fenti linket látva,"elmebajban szenvedők"tettèk,ès aki vèdi,abban a maradi korban èl ugyanabban az elmebajban.
2019. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekem, hogy hogyan tudnám veled megértetni, hogy itt senki sem beszélt a katolikus egyház mellett, csupán csak felhoztam, hogy a jehova tanúi tanítás pont ellenkező, mint amit te állítasz?
2019. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
0%

75.Mi a baj amit mostanáig vèdtèl tagadód,hogy megtudtad mit tett a vallásod.Hiszen a mai katolikusok nem hibások,legfentebb abban,hogy nemnèznek utánna,de ez azèrt nem hiba mert nem èrdekli.

Lehet mèg olyan hiba is van mint benned,hogy a más dolga èrdekli az övèk pedig rombba van,de ez is az ő emberi joguk.

Egy másik hiba ott van,hogy 90%-át Isten nem èrdekli csak sodródik az árral,ès ez így könnyebb mert jobb a semmittevès ami az egyházat illeti,de ez is az ö joguk.

De Jèzus azt mondta"aki nem velem ellenem".Közèput nincs.Vagy a Jèzussal vagy Sátánnal.

Most te amikor láttad,hogy milyen az inkvizíció kihátrálsz gyáván ès tagadód az egyházat.Èn neked nem tudok se jót se rosszat tenni ès támadsz,egy újabb gyávaság.

Èn biblia versekkel igazoltam a 37 bejegyzèsben,hogy mit hiszek,ugyancsak gyáva módon olyant állitasz,amihez mèg közöd sincs,mert mèg barátok sem vagyunk.

Az,hogy az Őrtorony mit állit kèrdezd meg őket az"Olvasók kèrdèsei" rovatban.

Èn a feltett linkedet olvastam ès a bibliai idèzetekkel alá vannak támasztva:ha ellentmondasz a bibliának mondasz ellen.

Te egy csacsogó,kötöszködő vagy akit az Isten szava nem èrdekel,de van ez a furcsa szokásod,mint akit rèszegen nemzettek(lehet ,hogy igaz is)erről te nemtehetsz,mert senki nem akar beteg lenni.Ugyanakkor irigy másokra ès így szeretnè a betegsègit átadni,úgy is nevezhetünk,hogy pshiopata.

Az ilyen azt hiszi ismeri a bibliát,de nem idèz belőle,mert csak ősszecsukva látta,ès ha kell azt is elhiszi magáról,hogy ő Napóleon.

De amikor felèbre,egy emberi roncsot lát,aki normális párbeszèd helyett,a kevèsbè fontos dolgokkal foglalkozik,mert a lèc magass neki ès így henceg mint a kiskutya a medvève.

Szály le a földre ès kezd előről,mèg nem kèső,ha èrdekel olvasd a bibliát,ha nem keress èrtelmesebb tevèkenysèget a kèpessègedhez viszonyítva,társasjátèkot az nem nehèz,ès fogsz èrvènyesülni pld."ember nemèrgelődj", ès nejátszod a bolondok ugrálását,mert az Isten szava Szent.

2019. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:

"Az,hogy az Őrtorony mit állit kèrdezd meg őket az"Olvasók kèrdèsei" rovatban."


Le volt írva, be is másoltam,hogy az őrtorony teremtett lénynek mondja. Nekem ehhez nem kell bemásolni bibliai szöveget, mert nem az én véleményem, hanem az őrtoronyé. Tehát mondhatjuk, hogy ez a rengeteg szidalom, amivel engem illetsz már napok óta, az őrtoronynak szól, hisz nem a saját szavaim ezek. Nem cáfoltam, nem tagadtam, nem mondtam ellent, nem is védtem semmit. Sehol, semmit. Úgyhogy elég vicces ez a vergődés, amit művelsz a nagy semmiért. 😀😀😀😀


"Èn a feltett linkedet olvastam ès a bibliai idèzetekkel alá vannak támasztva:ha ellentmondasz a bibliának mondasz ellen."


Te állítottad, hogy Jézus nem teremtett lény, ott pedig az áll, hogy teremtett, tehát még te sem tudod, hogy mit hiszel. 😀😀😀😀

2019. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:

77.Te tènyleg nemakarod èrteni az èrthetőt ès nemakarod megèrteni a valoságot.


A 37 bejegyzèsemben a biblia használja a "született ès a teremtett" szót.

A tanúk a tanulmányaikban ugyanúgy használják mindkèt szót "született ès teremtett".

Èn is használom mindkettőt"teremtett ès a születet" szavakat.


Az,hogy te csak az egyiket fogadód el az nem az èn hibám.

Te a hamistantètelt szeretnèd belesujkolni a bibliaba,mert akkor nemcsorbul a Szentháromság.

De te ahhoz mar kicsi fiú vagy(főleg egy pshiopata),hogy valaki bevegye ès az Isten szava ellen beszèlyen.

Istennek igèretei vannak a szavan keresztül ès egy egèszsèges ember nem veti el.

2019. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
88%

#78

A Bibliában továbbra sem szerepel, hogy Jézus teremtmény lenne. Szóval ilyet nehezen tudtál idézni.

2019. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
79.Olvasd el e kèrdès alatt a 37 bejegyzèsemet.
2019. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!