Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor vezettèk be az eretnekek...

Mikor vezettèk be az eretnekek inkvizicioját a Veronai zsinaton?

Figyelt kérdés

#zsinat #Eretnek Verona
2019. aug. 26. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
0%
50.A bejegyzèseimből a 37 bejegyzèst olvasd el ès az az igaz ami a biblia verseket illeti.Tovább ne derogáld magad tovább,mert ezzel a kiközösitett viselkedèssel a pogányok is távolról kerülnek.
2019. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
83%
Edgár téged is kiközösítettek az unitáriusok, s azért csaholtál egy másik szektához?
2019. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
54%

Nem érted tényleg???

Sose voltam tanú, így nem vagyok kiközösítve! Azt pedig, hogy Jézus teremtett lény, az őrtorony tanítja, mutattam a tanításukat és te ezt tagadod, miközben szerinted az őrtorony tanítása az igazi! Milyen viselkedésről beszélsz??? Arról, hogy nem tetszik neked az őrtorony tanítása és velem szemétkedsz aljas módon tét miatt? Ez téged minősít, nem engem! És szerintem téged nem szeretnek a tanúk, különben már rég kiálltak volna melletted és nem hagyták volna, hogy már megint bolondot csinálj magadból!

2019. nov. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
0%

53.Èn mar règen leírtalak,a hazug ès hamis vádolok a Sátán eszkőzei,úgy mint,hogy Sátán megkèrdezte Adám felesègètől"valóban azt mondta Isten,hogy a kert egyfájèrol se egyetem?"

Azt mondta csak a kert közèpső fájárol,ne egyetek.

A Sátán azt mondta mindenkiről ehetek ès nem hallok meg.

Ès az ember mègis meghalt!


Na,te is ilyen hazug vagy ès csaló,vádaskodó.

Ès mi a vège?

A halál!

Mert a 37 bejegyzèsemben lèvő biblia verseket ragadós,ami az Isten szavában van.

Èn csak biblia verset írtam amiben elsőszülött másutt azt írja, Jel.3:14:"Isten teremtèsènek kezdete"


Ez Sátán módszere az embereket összezvarja,utána fèlrevezesse.


Te azon harcolsz a teremtès ès a születèssel kapcsolatosan,hogy vèdjed a biblián kívüli hazug háromságot,ami nincs a bibliában.

Megtagadód a Isten szavait a bibliábol egy hamis háromságèrt amit sem Jèzu sem az apostolok nem gyakoroltak ès nem tanítottak.

2019. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Én azt írtam, hogy a te imádott őrtornyod azt tanítja, hogy Jézus teremtett lény. Nem írtam ennél többet. A többi már csak a te hazug szavad.


Tehát szerinted Jézus nem teremtett lény? Írd már le végre egyértelműen! Ha nem teremtett, akkor micsoda????

2019. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
0%

Èn úgy èrtem ahogy a biblia irja,nem szelektálom születet vagy teremtett mindkettőt.

Nem kezdem a sok valás tantètele szerint èrteni vagy vitatni.

Nekem elèg a világegyetem második szemèlye,megváltó,az Egek királyságnak a királya.

Ezen osszátok meg az embereket született vagy teremtett.


Azèrt erősited azt,hogy született mert a háromság erre van felèpitve,csak èppen nem a bibliára.

A biblia használya a született ès a teremtette ès igyfogadom el.

Neked ha fontosabb a háromság mint a biblia,nem akadályoz senki,èn ezen vitat nem nyitok,de mèg az Őrtorony is mindkettőt elfogadja mert ezt írja a biblia.olvasd a 37 bejegyzèsemet.


Tovább nem vitatom.

2019. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
54%

Egyrészt te vitatkozol folyamatosan, mert én egyetlen egyszer sem írtam le a Háromság szót. Soha, sehol. Olvass vissza! Te kérted ki magadnak a dolgokat, amiket én soha nem írtam le!

Sőt, az őrtorony egyáltalán nem vall két dolgot, teljesen világosan leírja, hogy Jézus Krisztus egy teremtett lény, ott van a link, megmutattam! A többit pedig mind te találtad ki rólam! Egyetlen választ szerettem volna kapni, hogy te szerinted, ha Jézus Krisztus nem teremtett lény, akkor micsoda? És ehelyett megint kaptam egy hatalmas adag szidalmat! Majd kikérsz magadnak olyat, amit soha el nem követtem!


HA JÉZUS NEM TEREMTETT LÉNY, AKKOR MICSODA?? Vagy tudod a választ, vagy nem! Ha nem, akkor azt írd! Ha viszont azt vallod, hogy az őrtorony írja csak az igazat, akkor ide írd le, hogy szerinted is teremtett lény Jézus!

2019. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
0%

57.Már többször leirtam a 37 bejegyzèsemben az idèzett biblia versek szerint fogadom el.Ott mindhármat írja:TEREMTETT,SZÜLETETT,LÈTREHOZOTT.

A biblia nekem a hitel nem a te vitád.


Íme.Pld.8:22."Jehova engem hozott lètre elsőkènt,a legkorábbi müvekènt règes règen".

A biblia háromfèlekèppen írja mièrt piszkálsz ?

Az inkviziciot nem írja mièrt volt.

Azt mièrt nem emlegeted?

A keresztvetèst nem írja,a rozsafüzèrt,halottakèrt való imát ès 354 ilyen gyakorlatot ès teszed.

Èn ha mind a harmat elfogadom ,a Jèzus kezdetèvel kapcsolatosn ahogy a biblia irja mièrt szekálsz?

Èn szekállak azèrt,hogy csak egyet fogadsz el a hamis tantètel miatt.

Te ki vagy ès kit èrdekel a hamis híted vitája.

2019. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
54%

"A biblia nekem a hitel nem a te vitád."


Még mindig nem fogtad fel, hogy én azt állítottam, hogy az őrtorony azt tanítja, hogy Jézus teremtett, te pedig azt merted erre írni, hogy én hazudok! Fogalmam sincs honnan szedsz ennyi undorító sületlenséget, de még mindig nem vagyok katolikus és amiket állítottál rólam, az a te beteg agyad szüleménye! Az őrtorony kategórikusan leírta, hogy ő teremtmény! Ha te ezt fogadod el, akkor nem leszel tanú! Soha! Most vagy megtagadod azt, amiben hiszel és elfogadod az őrtorony tanítását vagy keresned kell egy újabb csoportot, ahol olyan a tanítás, ami neked tetszik!

2019. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
0%

59.Èn megtagadlak tègedet hitehagyottkènt,a kèrdőrevonásodèrt,szemtelen egyèni jogom megsèrtèsèèrt.

Ezeket mindazèrt,hogy te nemfogadod el az Isten szavát,ès engemet vádolsz vele.

Ilyeneket mèg csak a hitehagyott kiközösitettek írtak nekem,semmi keresztènyi alázat nèlkül.

Milyen az az ember aki keresztènynek valja magát ès a bibliát szondázva fogadja el.

Nem írsz egy biblia verset sem,amivel piszkálsz megerôsitenèd,mert tègedet nem az èrdekel.

2019. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!