Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor vezettèk be az eretnekek...

Mikor vezettèk be az eretnekek inkvizicioját a Veronai zsinaton?

Figyelt kérdés

#zsinat #Eretnek Verona
2019. aug. 26. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
0%

40.


[link]


Ezt írja az őrtorony ès eztirja a biblia,csak a rosszindulat nemengedi,hogy igazságos lègy.

2019. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy Jézus teremtett lény, az az őrtorony legfontosabb tanítása. Idézem mit írnak a jw.org-on, ahol te magad is nyugodtan utána tudsz nézni, miután befejezted a szapulásomat: Mit mond a Biblia Istenről és Jézusról?


HA AZ emberek elejétől végig elolvasnák a Bibliát anélkül, hogy előre kialakított fogalmuk volna egy Háromságról, vajon maguktól eljutnának-e ilyen fogalomhoz? Semmiképpen sem!


Egy pártatlan olvasónak valami rögtön feltűnik: az, hogy egyedül Isten a Mindenható és a Teremtő, aki mindenkitől függetlenül és különállóan létezik, valamint az, hogy Jézus még ember előtti létezésében is egy különálló és jól megkülönböztethető teremtett lény, aki Istenhez viszonyítva alárendelt helyzetben van.


Magyarul az őrtorony azt tanítja, hogy Jézus teremtett lény. Fogalmam sincs, hogy miért írsz ilyen mocskos és undorító stílusban, de sajnos ennél jobbat szerintem itt már senki sem vár tőled többet. Neked nem csak arról sincs fogalmad, hogy mit gyalázol, de arról sincs, hogy éppen mit védesz és ez tulajdonképpen vicces. 😀😀😀😀

2019. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
0%

42.Ha nem hiszel a fent idèzett biblia verseknek ami a linken van,jogod van tagadni a te károdra.

Ugy nèz ki kiközösitett vagy így nem ildomos veled tárgyaljak.Hètszer gonoszabul viselkedsz a bibliával szembe.

2019. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
81%

Én a jw.org-ról másoltam 😀😀😀😀😀😀

Te figyi már, a tanúk tudják, hogy a tanításuk alapját tagadod? 😀😀😀😀😀

Végem 😀😀😀😀😀

2019. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
81%
Tessék, az idézet innen származik: [link]
2019. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
81%
Összegezzünk: az őrtorony tanítása szerinted az igaz vallás, de amit tanít, arra te azt mondod, hogy rosszindulatú és bibliaellenes. Így milyen tanú leszel, irgum burgumát neki? 😀
2019. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
0%

44.Èn mig a bibliát alapul veszem nem tartok sem töled sem a tanuktol.

Az ilyen szellemi inkvizitorokkal nem osztom az èn hüsègemet,akit mar kiközösitettek.

Higyed a szentháromságot ami nincs a bibliában,ès tagadjad az egyedüli igaz istent ami a bibliában van.

Most mar látszik mièrt vagy kiközösitve.

2019. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
81%
Miből gondolod, hogy kiközösített? Lehet, hogy ő is csak azon normális merek közé tartozik, akik soha nem tennék be lábukat abba a szellemi fertőbe, ami nálatok folyik.
2019. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
0%

48.Ismèt a rossznak az ügyvèdje vagy?

Nem is fogadnak a tanúk szellemi inkvizitorokat ès azokat sem akik csak a hamis tantètelt ismerik.

Ezt ugy teszitek mindha istentiszteletre mèltó dolgot cselekednètek.

2019. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
81%

Sose voltam tanú, így sosem lehettem kiközösített. Nem nagyon fogod fel agyilag, hogy az őrtorony tanítás az, hogy Jézus teremtett lény, ugye? Te írtad azt többször is, hogy a tanúk az igaz vallás, de még ezt az alapvető dolgot sem tudtad róluk, hogy Jézust teremtett lénynek tartják. És ők nem szóltak neked, hogy ne erőlködj, inkább hagyták, hogy már megint bolondot csinálj magadból. Bár ez nem meglepő, hogy ilyen aljasok.


Tehát akkor most mi van? Az őrtorony szerint Jézus teremtett lény, én ezt bemásolom, mire engem szapulsz miatta, miközben az őrtorony tanítása szerinted az igazi. Gondolom nem csak én nem értem ezt.

2019. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!